Grajewo - Zawsze po drodze - www.grajewo.pl

top news port kali mstr galp advs inwe
LogoStrona.png ea268fbb6f243fd9a958e5805d8dc2ea
Ankieta
Głosowanie - Wilk Grajewian
Która z wymienionych poniżej osób, wydarzeń lub grup powinna według Państwa otrzymać nagrodę Burmistrza Miasta "Wilk Grajewian"?
II Konkurs Pieśni Patriotycznej
Jubileusz 30-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „GRAJEWIANIE”
„Korowód Polskich Bajek”
XX Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Karolina Poniatowicz i Dariusz Jabłoński
ZS „STRZELEC” OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo
Aleksandra Ziemkiewicz
Maya Zyskowska
Grajewska Orkiestra Dęta
Grzegorz Robert Curyło
Piotr Komor
Weronika Dziejma
Weronika Bukowska
Lena Kisielewska
Krzysztof Kindeusz
Sportowe sukcesy „Jedynki”
17-12-2018, Patryk Pogorzelski, 355

Uczniowie SP nr 1 w Grajewie osiągnęli kolejne sportowe sukcesy.


• 04.11.2018 r.- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców (awans do półfinału).


• 04.11.2018 r.- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt (brak awansu do półfinału).
Skład drużyny dziewcząt: Zuzanna Babik, Paulina Bujnowska, Katarzyna Świderska, Paulina Wiśniewska.


• 17.11.2018 r. - I miejsce w Półfinale Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców w Nowogrodzie (awans do finału).


• 28.11.2018 r. -V miejsce w Finale Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców  w Białymstoku.
Skład drużyny chłopców: Michał Łajewski, Kacper Śleszyński, Ernest Żmijewski.
Opiekunami drużyn byli panowie : Kamil Chorosz, Kamil Randzio, Mariusz Wielgat.


• 19.11.2018 r.- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce chłopców. Skład drużyny: Bartosz Bukowski, Jan Poślednik, Jakub Szulc, Jakub Sutuła, Filip Kamiński, Bartłomiej Żbikowski, Mateusz Moszczyński, Patryk Duba.
Opiekunem drużyny był pan Norbert Szulc.

• 14.11.2018 r.- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt .


• 29.11 2018 r. - IV miejsce w półfinale (brak awansu do finału).
Skład drużyny: Lidia Łepkowska, Aleksandra Turkowska, Paulina Wiśniewska, Monika Łaguna, Klaudia Masiewicz, Karolina Ostrowska, Luiza Kowalczuk, Kamila Kierznowska, Katarzyna Świderska, Weronika Bukowska, Wiktoria Czarniecka, Zuzanna Babik.
Opiekunami drużyny byli panowie: Kamil Chorosz i Kamil Randzio.


• 15.11.2018 r. - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców i I miejsce w półfinale województwa (29.11.) Etapy były rozgrywane w Grajewie. Chłopcy awansowali do najlepszej ósemki województwa. W piątek 07. grudnia w Suwałkach grali o awans do najlepszej czwórki województwa i awansowali do finału, który odbędzie się w poniedziałek 17.12.2018r.


Skład drużyny: Dawid Piaszczyński, Krzysztof Kindeusz, Filip Chmielewski, Michał Łajewski, Jakub Drozdowski, Kacper Śleszyński, Igor Duchnowski, Arkadiusz Mazurek, Oliwer Barycki, Patryk Wiśniewski, Kacper Niebrzydowski, Ernest Żmijewski.

Opiekunem i trenerem drużyny jest pan Kamil Randzio.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SP1

Wyślij link mailem
01-youtube.png 2022f74cd0af0e4cf1469490f3e6e611
03-facebook.png 0fd6b8a859561fdef23a194d10a77396
04-sms.png 0551b8bb0febec992d8321b50752b92e