Grajewo - Zawsze po drodze - www.grajewo.pl

top news port kali mstr galp advs inwe
LogoStrona.png f4e1164ac86a5b500316b15b89c010ff
Ankieta
Głosowanie - Wilk Grajewian
Która z wymienionych poniżej osób, wydarzeń lub grup powinna według Państwa otrzymać nagrodę Burmistrza Miasta "Wilk Grajewian"?
II Konkurs Pieśni Patriotycznej
Jubileusz 30-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „GRAJEWIANIE”
„Korowód Polskich Bajek”
XX Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Karolina Poniatowicz i Dariusz Jabłoński
ZS „STRZELEC” OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo
Aleksandra Ziemkiewicz
Maya Zyskowska
Grajewska Orkiestra Dęta
Grzegorz Robert Curyło
Piotr Komor
Weronika Dziejma
Weronika Bukowska
Lena Kisielewska
Krzysztof Kindeusz
Sportowe sukcesy „Jedynki”
17-12-2018, Patryk Pogorzelski, 356

Uczniowie SP nr 1 w Grajewie osiągnęli kolejne sportowe sukcesy.


• 04.11.2018 r.- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców (awans do półfinału).


• 04.11.2018 r.- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt (brak awansu do półfinału).
Skład drużyny dziewcząt: Zuzanna Babik, Paulina Bujnowska, Katarzyna Świderska, Paulina Wiśniewska.


• 17.11.2018 r. - I miejsce w Półfinale Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców w Nowogrodzie (awans do finału).


• 28.11.2018 r. -V miejsce w Finale Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców  w Białymstoku.
Skład drużyny chłopców: Michał Łajewski, Kacper Śleszyński, Ernest Żmijewski.
Opiekunami drużyn byli panowie : Kamil Chorosz, Kamil Randzio, Mariusz Wielgat.


• 19.11.2018 r.- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce chłopców. Skład drużyny: Bartosz Bukowski, Jan Poślednik, Jakub Szulc, Jakub Sutuła, Filip Kamiński, Bartłomiej Żbikowski, Mateusz Moszczyński, Patryk Duba.
Opiekunem drużyny był pan Norbert Szulc.

• 14.11.2018 r.- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt .


• 29.11 2018 r. - IV miejsce w półfinale (brak awansu do finału).
Skład drużyny: Lidia Łepkowska, Aleksandra Turkowska, Paulina Wiśniewska, Monika Łaguna, Klaudia Masiewicz, Karolina Ostrowska, Luiza Kowalczuk, Kamila Kierznowska, Katarzyna Świderska, Weronika Bukowska, Wiktoria Czarniecka, Zuzanna Babik.
Opiekunami drużyny byli panowie: Kamil Chorosz i Kamil Randzio.


• 15.11.2018 r. - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców i I miejsce w półfinale województwa (29.11.) Etapy były rozgrywane w Grajewie. Chłopcy awansowali do najlepszej ósemki województwa. W piątek 07. grudnia w Suwałkach grali o awans do najlepszej czwórki województwa i awansowali do finału, który odbędzie się w poniedziałek 17.12.2018r.


Skład drużyny: Dawid Piaszczyński, Krzysztof Kindeusz, Filip Chmielewski, Michał Łajewski, Jakub Drozdowski, Kacper Śleszyński, Igor Duchnowski, Arkadiusz Mazurek, Oliwer Barycki, Patryk Wiśniewski, Kacper Niebrzydowski, Ernest Żmijewski.

Opiekunem i trenerem drużyny jest pan Kamil Randzio.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SP1

Wyślij link mailem
01-youtube.png f98cc778b5d287909d4c3a523b694806
03-facebook.png f04cbb0c863b841111d92403baf8d278
04-sms.png 040ac986394d5757761c8834bef74026