Grajewo - Zawsze po drodze - www.grajewo.pl

top news port kali mstr galp advs inwe
LogoStrona.png cf5289a9b831c78f56aea769b658e1c7
Ankieta
Głosowanie - Wilk Grajewian
Która z wymienionych poniżej osób, wydarzeń lub grup powinna według Państwa otrzymać nagrodę Burmistrza Miasta "Wilk Grajewian"?
II Konkurs Pieśni Patriotycznej
Jubileusz 30-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „GRAJEWIANIE”
„Korowód Polskich Bajek”
XX Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Karolina Poniatowicz i Dariusz Jabłoński
ZS „STRZELEC” OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo
Aleksandra Ziemkiewicz
Maya Zyskowska
Grajewska Orkiestra Dęta
Grzegorz Robert Curyło
Piotr Komor
Weronika Dziejma
Weronika Bukowska
Lena Kisielewska
Krzysztof Kindeusz
Sportowe sukcesy „Jedynki”
17-12-2018, Patryk Pogorzelski, 354

Uczniowie SP nr 1 w Grajewie osiągnęli kolejne sportowe sukcesy.


• 04.11.2018 r.- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców (awans do półfinału).


• 04.11.2018 r.- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt (brak awansu do półfinału).
Skład drużyny dziewcząt: Zuzanna Babik, Paulina Bujnowska, Katarzyna Świderska, Paulina Wiśniewska.


• 17.11.2018 r. - I miejsce w Półfinale Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców w Nowogrodzie (awans do finału).


• 28.11.2018 r. -V miejsce w Finale Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców  w Białymstoku.
Skład drużyny chłopców: Michał Łajewski, Kacper Śleszyński, Ernest Żmijewski.
Opiekunami drużyn byli panowie : Kamil Chorosz, Kamil Randzio, Mariusz Wielgat.


• 19.11.2018 r.- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce chłopców. Skład drużyny: Bartosz Bukowski, Jan Poślednik, Jakub Szulc, Jakub Sutuła, Filip Kamiński, Bartłomiej Żbikowski, Mateusz Moszczyński, Patryk Duba.
Opiekunem drużyny był pan Norbert Szulc.

• 14.11.2018 r.- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt .


• 29.11 2018 r. - IV miejsce w półfinale (brak awansu do finału).
Skład drużyny: Lidia Łepkowska, Aleksandra Turkowska, Paulina Wiśniewska, Monika Łaguna, Klaudia Masiewicz, Karolina Ostrowska, Luiza Kowalczuk, Kamila Kierznowska, Katarzyna Świderska, Weronika Bukowska, Wiktoria Czarniecka, Zuzanna Babik.
Opiekunami drużyny byli panowie: Kamil Chorosz i Kamil Randzio.


• 15.11.2018 r. - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców i I miejsce w półfinale województwa (29.11.) Etapy były rozgrywane w Grajewie. Chłopcy awansowali do najlepszej ósemki województwa. W piątek 07. grudnia w Suwałkach grali o awans do najlepszej czwórki województwa i awansowali do finału, który odbędzie się w poniedziałek 17.12.2018r.


Skład drużyny: Dawid Piaszczyński, Krzysztof Kindeusz, Filip Chmielewski, Michał Łajewski, Jakub Drozdowski, Kacper Śleszyński, Igor Duchnowski, Arkadiusz Mazurek, Oliwer Barycki, Patryk Wiśniewski, Kacper Niebrzydowski, Ernest Żmijewski.

Opiekunem i trenerem drużyny jest pan Kamil Randzio.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SP1

Wyślij link mailem
01-youtube.png 26ec14ff61ce44a21429793eb2418354
03-facebook.png 5fd376d0b443db929860def575e5ed6a
04-sms.png 5aa8917c567fac67dbd3c657eb4aabbb