Grajewo - Zawsze po drodze - www.grajewo.pl

top news port kali mstr galp advs inwe
LogoStrona.png f01a56fb6585f336d0a6e137e7879d0c
Ankieta
Głosowanie - Wilk Grajewian
Która z wymienionych poniżej osób, wydarzeń lub grup powinna według Państwa otrzymać nagrodę Burmistrza Miasta "Wilk Grajewian"?
II Konkurs Pieśni Patriotycznej
Jubileusz 30-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „GRAJEWIANIE”
„Korowód Polskich Bajek”
XX Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Karolina Poniatowicz i Dariusz Jabłoński
ZS „STRZELEC” OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo
Aleksandra Ziemkiewicz
Maya Zyskowska
Grajewska Orkiestra Dęta
Grzegorz Robert Curyło
Piotr Komor
Weronika Dziejma
Weronika Bukowska
Lena Kisielewska
Krzysztof Kindeusz
Nagrody Dobrej Wróżki
17-05-2019, Patryk Pogorzelski, 43

16 maja 2019 roku w Grajewskim Centrum Kultury najbardziej utalentowani młodzi recytatorzy w wieku 3 – 6 lat, reprezentujący grajewskie przedszkola oraz oddziały przedszkolne, wzięli udział w eliminacjach miejskich Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków '' O złotą różdżkę Dobrej Wróżki '',  przygotowanych i poprowadzonych przez p. Joannę Chorosińską.                                                                                                                                                                                                     

Każde dziecko przygotowało jeden utwór dostosowany do płci, wieku, temperamentu i upodobań, kreując tym samym własny świat poprzez żywe mówione słowo. Wszystkie prezentacje zostały bardzo serdecznie przyjęte  zarówno przez jurorów, jak i licznie zgromadzoną publiczność. Była to prawdziwa '' podróż '' przedszkolaków po świecie poezji dziecięcej. Komisja konkursowa, która doceniła recytatorskie talenty młodych wykonawców, przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce - Dawid Górowski - PM nr 1 w Grajewie
I miejsce - Marta Szymanowska - PM nr 4 w Grajewie
II miejsce - Emil Krukowski - PM nr 4 w Grajewie
II miejsce - Natalia Kondratowicz - SP nr 4 w Grajewie
III miejsce - Sebastian Nierodzik - PM nr 1 w Grajewie
III miejsce - Iga Emilia Kiluk - SP nr 2 w Grajewie

Wyróżnienia:
Hanna Kowalewska - PM nr 4 w Grajewie
Laura Arasimowicz - Akademia Dobrego Startu z Grajewa
Julia Adamska - PM nr 2 w Grajewie
Izabela Strzałko - SP nr 1 w Grajewie
Kinga Januszko - Akademia Dobrego Startu z Grajewa
Aleksandra Przestrzelska - PM nr 6 w Grajewie
Weronika Zyskowska - SP nr 2 w Grajewie
Marcin Włodkowski - PM nr 6 w Grajewie
Irena Zajkowska - PM nr 2 w Grajewie

Do eliminacji wojewódzkich komisja zakwalifikowała Dawida Górowskiego z PM nr 1 w Grajewie oraz Martę Szymanowską z PM nr 4 w Grajewie.

Spotkanie Wojewódzkie, podczas którego zostaną wyłonieni zdobywcy złotej,srebrnej i brązowej różdżki Dobrej Wróżki , odbędzie się 7 czerwca 2019 roku o godz. 10.00 w '' Spodkach '' – WOAK Białystok, ul. św. Rocha 14.

Piękne nagrody i dyplomy, ufundowane przez Grajewskie Centrum Kultury, czekały nie tylko na zwycięzców Konkursu, ale także na wszystkich uczestników, którym serdecznie gratulujemy, a utalentowanym recytatorom życzymy dalszych sukcesów.

Wyślij link mailem
01-youtube.png 095f9dcbe5c521f6b4e41c531203e060
03-facebook.png d25cfe21d9d5343a13258a4ef228ce0b
04-sms.png 619a47840c7c5d9bec8526b680eb94ce