Strona główna Aktualności Kalendarium Galerie foto Galerie video Plan miasta Wirtualny spacer              
Opcje zaawansowane
Panorama Firm
 02-07-2012| Mira Modzelewska
Pdf
DRUKUJ

Szanowni Państwo


 

Chcielibyśmy, aby w zakładce "Panorama Firm", publikowanej na Oficjalnym portalu Urzędu Miasta Grajewo www.grajewo.pl, ukazywały się dane teleadresowe grajewskich firm.

 

 

Przedsiębiorców zainteresowanych publikacją swoich danych na Oficjalnym portalu Urzędu Miasta Grajewo www.grajewo.pl, a także w przypadku zmiany opublikowanych danych prosimy o wypełnienie załączonego formularza, w którym należy wpisać dane firmy oraz wyrazić zgodę na publikację tych danych.

 

 

Wypełniony formularz prosimy dostarczyć do Wydziału Strategii Rozwoju i Promocji Urzędu Miasta Grajewo (ul. Strażacka 6 A, pokój nr 15, tel. 86 273 0 838, e-mail: redakcja@um.grajewo.pl).

 

 

Zachęcamy do uzupełnienia informacji o firmie zdjęciem firmy lub logo. Materiały zdjęciowe prosimy przygotować w jpg. w rozmiarze 460 na 640 pikseli lub większym i wysłać na adres e-mail: redakcja@um.grajewo.pl wraz z teleadresowymi danymi firmy.

 

Wszystkich przedsiębiorców gorąco zachęcamy do zapoznania się z BAZĄ OFERT INWESTYCYJNYCH GRAJEWA oraz z zasadami dotyczącymi ZWOLNIEŃ Z PODATKU.

 

POLECAMY: GRAJEWSKA RADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI