Biegi sztafetowe podczas Dni Grajewa

marat_logo.jpg

Od lat największą sportową atrakcją imprez lekkoatletycznch są biegi sztafetowe. W tym roku podczas Dni Grajewa 11 lipca sztafety pojawią się w czasie sportowej części tej imprezy.

Organizatorzy przygotowali trzy kategorie biegów. Zawodnicy rywalizować będą na następujących dystansach: 4 x 480 m, 4 x 960 m i 4 x 1440 m. W pierwszej konkurencji odbędą się eliminacje i wielki finał z udziałem najlepszych sztafet z eliminacji.

Starować mogą kobiety i mężczyźni (koedukacja zalecana) w jednej ekipie, które mogą liczyć 2 – 4 osób (jedna może pobiec dwa razy). Uczestnicy mogą reprezentować urzędy, instytucje, zakłady pracy, firmy, kluby czy organizacje. A mogą też być osiedla czy bloki, a nawet polecane jest rodzinne bieganie. Sztafety biegać będą na ścieżce biegowej, która znajduje się obok Grajewskiej Izby Historycznej. Początek o godz.11.oo.

Informacje regulaminowe na stronie www.maratonka.pl , a zapisy pod adresem meilowym sztafeta@maratonka.pl . W zapisach proszę podać nazwę sztafety, imię i nazwisko kapitana oraz dane do kontaktu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 lipca.

Dla najlepszych puchary i statuetki, a dla wszystkich okolicznościowe medale.

Powrót na początek strony