Dzień Samorządu Terytorialnego

27 maja.png

27 MAJA

DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

Szanowni Państwo, Pracownicy Samorządowi, Radni oraz wszyscy, którzy swoją codzienną pracą współtworzą samorząd Miasta Grajewo!

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy Państwu serdeczne podziękowania za zaangażowanie, odpowiedzialność oraz trud wkładany w rozwój naszego miasta

i służbę na rzecz mieszkańców. Samorząd to przede wszystkim ludzie – ich wiedza, doświadczenie i gotowość do działania dla dobra wspólnego.

Dzięki Państwa pracy Grajewo staje się miejscem przyjaznym, nowoczesnym i otwartym na potrzeby mieszkańców. Życzymy Państwu wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z realizowanych działań, wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań oraz pomyślności w życiu osobistym.

Niech codzienna praca przynosi dumę i poczucie, że wspólnie tworzymy silną i zintegrowaną lokalną wspólnotę.

Monika Stefańska                                                    Maciej Bednarko

Przewodnicząca Rady Miasta                                       Burmistrz Miasta Grajewo

Grajewo, 2026 r.

Aktualności

Powrót na początek strony