Dzień Samorządu Terytorialnego
27 MAJA
DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
Szanowni Państwo, Pracownicy Samorządowi, Radni oraz wszyscy, którzy swoją codzienną pracą współtworzą samorząd Miasta Grajewo!
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy Państwu serdeczne podziękowania za zaangażowanie, odpowiedzialność oraz trud wkładany w rozwój naszego miasta
i służbę na rzecz mieszkańców. Samorząd to przede wszystkim ludzie – ich wiedza, doświadczenie i gotowość do działania dla dobra wspólnego.
Dzięki Państwa pracy Grajewo staje się miejscem przyjaznym, nowoczesnym i otwartym na potrzeby mieszkańców. Życzymy Państwu wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z realizowanych działań, wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań oraz pomyślności w życiu osobistym.
Niech codzienna praca przynosi dumę i poczucie, że wspólnie tworzymy silną i zintegrowaną lokalną wspólnotę.
Monika Stefańska Maciej Bednarko
Przewodnicząca Rady Miasta Burmistrz Miasta Grajewo
Grajewo, 2026 r.