Narodowy Dzień Zwycięstwa
Dziś, 8 maja, świętujemy Narodowy Dzień Zwycięstwa i 81. rocznicę zakończenia II wojny światowej.
Z tej okazji, o godz. 12.00, władze samorządowe oddały hołd bohaterom walczącym o wolność Ojczyzny oraz wszystkim ofiarom II wojny światowej składając wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości na Placu Niepodległości w Grajewie.Po włączeniu syren alarmowych odegrano hymn Polski. Uczestników uroczystości powitał Ryszard Wolwark - Sekretarz Miasta Grajewo. Następnie zgromadzone na placu delegacje reprezentujące władze samorządowe Miasta Grajewo, Powiatu Grajewskiego i Gminy Grajewo, służby mundurowe oraz jednostki miejskie złożyły wiązanki kwiatów pod Pomnikiem. Miasto Grajewo reprezentował Grzegorz Kurzątkowski - Skarbik Miasta oraz radni miejscy - Marzena Rogowska, Ewa Godlewska, Andrzej Niewiarowski i Mariusz Szymkiewicz.