Razem przez pokolenia
Dziś, 29 maja, Burmistrz Maciej Bednarko uczestniczył w wyjątkowym pikniku zorganizowanym w Świetlicy Środowiskowej "Przystań" z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka pod hasłem "Dzień Matki Dziecka - razem przez pokolenia".W wydarzeniu udział wzięli podopieczni Świetlicy Środowiskowej "Przystań", Klubu Seniora oraz Ochotniczego Hufca Pracy w Grajewie, tworząc przestrzeń do wspólnego świętowania, integracji i międzypokoleniowej zabawy.
Na uczestników czekało wiele atrakcji - gier i zabaw ruchowych oraz wspólnych aktywności, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i zabawy. Nie zabrakło także pysznego poczęstunku, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Radość dzieci i otwartość seniorów pokazały, jak ważne są inicjatywy integrujące lokalną społeczność
Organizatorem pikniku był Miejski Ośrodek Opieki Społecznej, Świetlica Środowiskowa "Przystań", Klub Seniora w Grajewie Słodkościami uczestników obdarował Burmistrz Miasta Grajewo Maciej Bednarko oraz Członek Zarządu Powiatu Grajewskiego Bolesłąw Ruszczyk.