XVI Powiatowy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

1. dzień Godności 2026 (15).JPG
Dziś,15 maja, świętowaliśmy obchody XVI Powiatowego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie.
Wzorem lat ubiegłych uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie. Następnie uczestnicy przemaszerowali do Grajewskiego Centrum Kultury. Tam, na scenie w sali widowiskowej, odbył się przegląd twórczości artystycznej, podczas którego uczestnicy zaprezentowali swoje talenty muzyczne, teatralne i taneczne. Ponadto na chętnych czekało stoisko do malowania twarzy, wykonania kolorowych warkoczyków czy tatuażu, a także gry i zabawy sportowe, loteria fantowa oraz wystawa prac plastycznych.
Wydarzenie przebiegło radosnej i pełnej życzliwości atmosferze, podkreślając znaczenie godności, integracji i wspólnego świętowania. 
Patronat nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Miasta Grajewo oraz Starosta Grajewski.

Aktualności

Powrót na początek strony