Z wizytą u Burmistrza

1. zss u burmistrza (13).jpg

Dziś, 5 maja, w Urzędzie Miasta Grajewa Burmistrza Macieja Bednarko odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Grajewie wraz z opiekunami. Wizyta była okazją do bliższego poznania pracy samorządu oraz funkcjonowania urzędu.

Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość porozmawiania z Burmistrzem, zadawania pytań oraz zwiedzenia wybranych pomieszczeń urzędu. Nie zabrakło także serdecznej atmosfery, uśmiechu i wspólnych zdjęć.Burmistrz podziękował młodym gościom za wizytę, życząc im wielu sukcesów oraz radości na co dzień. Na pamiątkę wizyty wszyscy goście otrzymali breloki z herbem Miasta Grajewo. Spotkanie było cennym doświadczeniem zarówno dla uczniów, jak i gospodarza, podkreślając znaczenie otwartości i integracji w życiu lokalnej społeczności.

Aktualności

Powrót na początek strony