Zapraszamy do podziwiania nowej wystawy

1.otwarcie wystawy (2).JPG
W holu Urzędu Miasta została otwarta nowa wystawa. Od dziś, 8 maja, mieszkańcy oraz odwiedzający urząd mają okazję podziwiać twórczość Katarzyny Zwieczorowskiej. Prezentowana ekspozycja obejmuje prace pełne barw, emocji i artystycznej wrażliwości. Pani Katarzyna jest jedenastą autorką, której wystawę gościmy w urzędzie. 
Oficjalnego otwarcia wystawy dokonał Burmistrz Maciej Bednarko wraz z Przewodniczącym Społecznej Rady Kultury - Józefem Budzińskim. 
Wystawy organizowane w przestrzeni Urzędu Miasta Grajewo stanowią doskonałą okazję do promocji lokalnej kultury i talentów artystycznych. To także możliwość bezpośredniego kontaktu mieszkańców ze sztuką oraz wspierania twórców związanych z naszym regionem.
Zapraszamy serdecznie.

Aktualności

Powrót na początek strony