Zerówka CUP

1. zerówka cup 2024 (6).JPG

Dziś, 29 maja na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego, z okazji 100-lecia Klubu Sportowego WARMIA Grajewo, odbył się Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków „Zerówka CUP”. Była to druga edycja tej imprezy w Grajewie. 

W rozgrywkach „ZERÓWKA CUP" udział wzięły przedszkola publiczne i niepubliczne z Miasta Grajewo: Przedszkole Miejskie nr 1, Przedszkole Miejskie nr 2, Przedszkole Miejskie nr 4, Przedszkole Miejskie nr 6, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 1, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 4, Niepubliczne Przedszkole nr 1 "Akademia Dobrego Startu" oraz dwa przedszkola z sąsiednich miejscowości: Przedszkole "Mazurki" w Prostkach i Oddział Przedszkolny SP w Rajgrodzie.

Każdą placówkę reprezentowały przedszkolaki uczęszczające w tym roku do „zerówki".

W turnieju uczestniczyło blisko 100 przedszkolaków. Z trybun młodym piłkarzom kibicowali  ich koledzy i koleżanki. Choć rywalizacja na boisku była zacięta na zakończenie turnieju nie było wygranych i przegranych. Wszystkie drużyny nagrodzone zostały takimi samymi pucharami, medalami i dyplomami.

Podczas turniej nagrodzono także zwycięzców i wyróżnionych w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji obchodów 100-lecia Klubu Sportowego Warmia Grajewo.

Organizatorami turnieju byli: Niepubliczne Przedszkole nr 1 „Akademia Dobrego Startu", Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie, Akademia Małego Piłkarza, Pan Mateusz – sportowe przedszkole.

Współorganizatorami - Miasto Grajewo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, Klub Sportowy "WARMIA" Grajewo, Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo.

Organizatorom, uczestnikom oraz kibicom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Aktualności

Powrót na początek strony