Powitanie Lata w Grajewie

Marszałek Województwa Podlaskiego Łukasz Prokorym zaprasza na „Powitanie Lata 2026” w Grajewie. Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca na terenach zielonych przy Muzeum Historycznym w Grajewie, przy ul. Legionistów 9.
Na uczestników czeka wieczór pełen muzyki, dobrej zabawy i atrakcji dla całych rodzin.

Powitanie Lata (1).png

Marszałek Województwa Podlaskiego Łukasz Prokorym zaprasza na „Powitanie Lata 2026” w Grajewie. Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca na terenach zielonych przy Muzeum Historycznym w Grajewie, przy ul. Legionistów 9.

Na uczestników czeka wieczór pełen muzyki, dobrej zabawy i atrakcji dla całych rodzin.

W programie koncertów wystąpią: o godz. 17:30 grupa wokalna Trele Morele Podlasie, o godz. 19:00 Łukash, a o godz. 20:30 gwiazda wieczoru — Zenek Martyniuk. Po koncertach, o godz. 21:30, rozpocznie się dyskoteka z DJ Maciorowskim.

W trakcie wydarzenia dostępne będą również liczne atrakcje towarzyszące, w tym animacje, koncerty, stoiska, zabawy, konkursy i wiele innych propozycji dla uczestników w różnym wieku.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury, Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie oraz Muzeum Historyczne w Grajewie.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Województwo Podlaskie (facebook.com/wojpodlaskie).

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły portale e-Grajewo.pl oraz Grajewo24.pl.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony