„Rzuć to wszystko, co złe!” – koncert solistek Stowarzyszenia Partita
Grajewskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie „Partita” zapraszają na koncert „Rzuć to wszystko, co złe!”, poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego – tej znanej i tej nieco mniej oczywistej.
Grajewskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie „Partita” zapraszają na koncert „Rzuć to wszystko, co złe!”, poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego – tej znanej i tej nieco mniej oczywistej.
Na scenie wystąpią solistki Stowarzyszenia Partita: Lena Bańcerowska, Nadia Tołkacz, Sabina Chmielewska, Zofia Stankiewicz oraz Gabriela Kisielewska. Koncert poprowadzi Monika Soroko.
Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca o godz. 18:00 w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 20. Wstęp wolny.