Wydziały i pracownicy

Urząd Miasta Grajewo

19-200 Grajewo, ul. Strażacka 6 A


Sekretariat: podinspektor Agnieszka Dębińska
pomoc administracyjna Monika Brzózka


tel. 86 273 0 802
fax 86 273 0 803

e-mail: sekretariat@um.grajewo.pl

 

Godziny pracy:

od 7:30 do 15:30
(poniedziałek - piątek)

Kasa Urzędu Miasta czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00.

 

 


 Burmistrz Miasta

Dariusz Latarowski - tel. 86 273 0 802 (łączenie przez sekretariat), burmistrz@um.grajewo.pl


 Zastępca Burmistrza

Maciej Paweł Bednarko - tel. 86 273 0 802 (łączenie przez sekretariat), m.bednarko@um.grajewo.pl


Sekretarz Miasta

Ryszard Wolwark - tel. 86 273 0 806,  r.wolwark@um.grajewo.pl


 Skarbnik Miasta

Grzegorz Kurzątkowski - tel. 86 273 0 809, g.kurzatkowski@um.grajewo.pl


 Biuro Rady Miasta

naczelnik Barbara Poniatowska - tel. 86 273 0 808, b.poniatowska@um.grajewo.pl

inspektor - Karol Rutkowski - tel. 86 273 0 808, k.rutkowski@um.grajewo.pl


Główny Księgowy

Monika Dziejma - tel. 86 273 0 810, m.dziejma@um.grajewo.pl

Wydział Finansowy

inspektor Grażyna Perkowska, inspektor Emilia Domusiewicz (księgowość) - tel. 86 273 0 811, g.perkowska@um.grajewo.pl, e.domusiewicz@um.grajewo.pl

inspektor Elżbieta Purzeczko, inspektor Hanna Gałązka, inspektor Katarzyna Dąbrowska, inspektor Beata Poślednik (podatek za nieruchomości) - tel. 86 273 0 812, e.purzeczko@um.grajewo.pl, h.galazka@um.grajewo.pl, b.poslednik@um.grajewo.pl

inspektor Halina Bogdan, inspektor Paweł Lipowski - tel. 86 273 0 813, h.bogdan@um.grajewo.pl, p.lipowski@um.grajewo.pl

inspektor Ewa Turowska, Julita Orłowska (opłata śmieciowa i zajęcia pasa) - tel. 86 273 0 833, e.turowska@um.grajewo.pl, j.orlowska@um.grajewo.pl

Kasa

inspektor Kazimierz Milewski - tel. 86 273 0 814, k.milewski@um.grajewo.pl


 Wydział Gospodarki Komunalnej

naczelnik Bogdan Wojsławowicz - tel. 86 273 0 815, b.wojslawowicz@um.grajewo.pl

inspektor Monika Wasilewska - tel. 86 273 0 816 (utrzymanie mieszkań komunalnych i lokali socjalnych), m.waszkiewicz@um.grajewo.pl

inspektor Anna Guberska-Bukowska - tel. 86 273 0 816 (utrzymanie zieleni miejskiej, problem bezpańskich psów), a.guberska-bukowska@um.grajewo.pl

inspektor Ewa Zyskowska-Banach - tel. 86 273 0 816 (ulice miejskie), e.zyskowska@um.grajewo.pl

podinspektor Sylwia Babik - tel. 86 273 0 817, s.babik@um.grajewo.pl (dodatki energetyczne i oświetlenie uliczne)

inspektor Jerzy Wnuszyński - tel. 86 273 0 841, j.wnuszynski@um.grajewo.pl (rolnictwo, decyzje środowiskowe, elementy ochrony środowiska, zezwolenie na wycinkę drzew)

inspektor Paweł Kowalewski - tel. 86 273 0 843, p.kowalewski@um.grajewo.pl (gospodarowanie odpadami komunalnymi)


 Wydział Nieruchomości i Planowania Przestrzennego

naczelnik Marta Borkowska - tel. 86 273 0 824, m.borkowska@um.grajewo.pl



inspektor Danuta Konopka - tel. 86 273 0 825, d.konopka@um.grajewo.pl

inspektor Kamila Waszkiewicz - tel. 86 273 0 825, k.waszkiewicz@um.grajewo.pl

pomoc administracyjna Elżbieta Zyskowska - tel. 86 273 0 825, elzbieta.zyskowska@um.grajewo.pl

inspektor Jarosław Turowski - tel. 86 273 0 826, j.turowski@um.grajewo.pl

podinspektor Iwona Poniatowska - tel. 86 273 0 826, iwona.poniatowska@um.grajewo.pl


 Referat Pozyskiwania Środków

kierownik Tomasz Poniatowski - tel. 86 273 0 827, tomaszponiatowski@um.grajewo.pl

inspektor Iwona Poniatowska - tel. 86 273 0 828, i.poniatowska@um.grajewo.pl

inspektor Edyta Lipowska - tel. 86 273 0 828, e.lipowska@um.grajewo.pl

Rewitalizacja Miasta Grajewo

specjalista ds. wdrażania produktu Krzysztof Prostko - tel. 86 273 0 828, k.prostko@um.grajewo.pl

referent-animator Elżbieta Ostalska-Konopka - tel. 86 273 0 828, e.ostalska@um.grajewo.pl


Referat Inwestycji

kierownik Dariusz Doliwa - tel. 86 273 0 829, d.doliwa@um.grajewo.pl

inspektor Andrzej Pieńczykowski - tel. 86 273 0 829, a.pienczykowski@um.grajewo.pl

inspektor Katarzyna Wojsław - tel. 86 273 0 829, k.wojslaw@um.grajewo.pl


  Urząd Stanu Cywilnego

kierownik Katarzyna Jaczyńska - tel. 86 273 0 834, jaczynska@um.grajewo.pl

zastępca kierownika Joanna Formejster - tel. 86 273 0 834, j.formejster@um.grajewo.pl

inspektor Krzysztof Masiak - tel. 86 273 0 834, k.masiak@um.grajewo.pl


 Wydział Spraw Obywatelskich

naczelnik Przemysław Mikołajski - tel. 86 273 0 835, p.mikolajski@um.grajewo.pl

inspektor Emilia Zyskowska - tel. 86 273 0 835, emilia.zyskowska@um.grajewo.pl (obrona cywilna)

podinspektor Joanna Komor - tel. 86 273 0 836, j.komor@um.grajewo.pl (ewidencja ludności)

podinspektor Elżbieta Bagińska - tel. 86 273 0 837, e.baginska@um.grajewo.pl (dowody osobiste)

 


 Wydział Organizacyjny

naczelnik Emilia Piwko - tel. 86 273 0 838, e.piwko@um.grajewo.pl

inspektor Jadwiga Chojnowska - tel. 86 273 0 818, j.chojnowska@um.grajewo.pl (kadry)

inspektor Lidia Węcek - tel. 86 273 0 819, l.wecek@um.grajewo.pl (ewidencja działalności gospodarczej, organizacje pozarządowe)

inspektor Anna Krysztofik - tel. 86 273 0 820, a.krysztofik@um.grajewo.pl (przeciwdziałanie alkoholizmowi - pełnomocnik ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych)

inspektor Aneta Gardynecka - tel. 86 273 0 820, a.gardynecka@um.grajewo.pl (zespół interdyscyplinarny)

inspektor Bartosz Pietrzak - tel. 86 273 0 821, b.pietrzak@um.grajewo.pl

informatyk - Grzegorz Poniatowski - tel. 86 273 0 821, g.poniatowski@um.grajewo.pl

główny specjalista Mirosława Modzelewska, m.modzelewska@um.grajewo.pl

Referat Gospodarczy

kierownik Monika Danowska - tel. 86 273 0 821, m.danowska@um.grajewo.pl

konserwator - Zdzisław Slicner - tel. 86 273 0 821

__________________________________________________________________________________________

Radca Prawny

Barbara Dąbrowska - tel. 86 273 0 807, b.dabrowska@um.grajewo.pl

__________________________________________________________________________________________

Samodzielne stanowisko ds. oświaty

główny specjalista Julita Wiluk - tel. 86 273 0 822, j.wiluk@um.grajewo.pl

____________________________________________________________________________________________

Audytor Wewnętrzny

Mirosław Zakrzewski - tel. 86 273 0 823, m.zakrzewski@um.grajewo.pl

Powrót na początek strony