"Historie z dna szuflady" - warsztat nr 2 - 12 X 2020

Praktyczne spotkanie warsztatowe poświęcone Archiwistyce Społecznej i odkrywaniu tajemnic z przeszłości Grajewa odbędzie się w poniedziałek, 12 października o godz. 17:30 w Grajewskiej Izbie Historycznej (ul. Ełcka 30)

Warsztaty DK - 12 X.jpg

Serdecznie zapraszamy na praktyczne spotkanie warsztatowe poświęcone Archiwistyce Społecznej i odkrywaniu tajemnic z przeszłości Grajewa, które odbędzie się w poniedziałek 12 października o godz. 17:30 w Grajewskiej Izbie Historycznej (ul. Ełcka 30).

Wspólnie nauczymy się "odczytywać" stare grajewskie zdjęcia, pozyskamy informacje z zakresu sposobu opracowywania fotografii jako materiału archiwalnego, sposobu jej pozyskiwania, digitalizacji i opisu. Spróbujemy pozyskać stare zdjęcia, a efektem końcowym będzie wystawa plenerowa.

Inicjatywa "Historie z dna szuflady" zgłoszona i realizowana przez Towarzystwo Przyjaciół 9 PSK w Grajewie w ramach projektu "Bądź(MY) (cool)turalni" Grajewskiego Centrum Kultury dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020.

GCK

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony