Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków "Zerówka Cup"

19 września br., pierwszy raz w historii miasta odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków. W turnieju „ZERÓWKA CUP" udział wezmą przedszkola publiczne i niepubliczne z Miasta Grajewo.

Plakat promocyjny Zerówka cup.png

19 września br., pierwszy raz w historii miasta odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków. W turnieju „ZERÓWKA CUP" udział wezmą przedszkola publiczne i niepubliczne z Miasta Grajewo. Każde przedszkole biorące udział w turnieju reprezentować będą najstarsze przedszkolaki uczęszczające w tym roku do „zerówki".

 

Turniej odbędzie się na głównym Stadionie Miejskim w Grajewie, a na murawie boiska przygotowane będą cztery boiska do rozgrywania meczów dla naszych głównych bohaterów. Na trybunach zaś zasiądą kibicie – wszystkie młodsze dzieci z przedszkoli, które zgłosiły się do rozgrywek.

Główni organizatorzy: Niepubliczne Przedszkole nr 1 „Akademia Dobrego Startu", Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie, Akademia Małego Piłkarza, Pan Mateusz – sportowe przedszkole.

Współorganizatorzy: Miasto Grajewo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, Klub Sportowy "WARMIA" Grajewo, Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo.

Patroni medialni: e-grajewo.pl, grajewo dawniej i dzisiaj

Wydarzenie organizowane pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo – Dariusza Latarowskiego.

Zachęcamy do zapisów Dyrektorów Przedszkoli oraz wychowawców grupy 6-latków.

ZAPISY: 514 375 076 (do 14 września)

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! ZAPISZMY SIĘ W HISTORII MIASTA!

Ze sportowym pozdrowieniem - Daniel Tuzinowski, Mateusz Tuzinowski.

 

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony