Warmia Grajewo - KS Michałowo

Kolejny mecz – już pod wodzą nowego trenera Leszka Zawadzkiego nasz zespół zagra w sobotę 5 września o 16:00. Na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA podejmie mocny zespół KS Michałowo. Serdecznie zapraszamy!

Ilustracja do artykułu michalowo.jpg

W sobotę 5 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie piłkarze WARMII podejmą rewelacyjnie spisującą się w bieżącym sezonie drużynę KS Michałowo. Mecz będzie okazją do debiutu, a raczej … powrotu na ławkę trenerską Leszka Zawadzkiego, który po dokładnie 441 dniach znów poprowadzi WARMIĘ w ligowym spotkaniu.

 

Dodatkowego smaczku dla sobotniego meczu dodaje to, że właśnie nikt inny jak KS Michałowo pozbawił ostatecznie grajewian szans na zajęcie pierwszego miejsca w końcowej tabeli podlaskiej IV ligi sezonu 2018/2019, w którym grajewian prowadził właśnie Leszek Zawadzki. W kluczowym meczu końcówki sezonu 8 czerwca 2019 roku WARMIA przegrała w Grajewie 0:1, co skrzętnie wykorzystał KS Wasilków wyprzedzając nasz zespół i nie oddając prowadzenia już do końca rozgrywek.  

W tym sezonie KS Michałowo idzie jak burza. Po sześciu dotąd rozegranych meczach nasi najbliżsi rywale mają już 15 punktów. W zespole z Michałowa występuje kilku znanych na Podlasiu zawodników w tym dwaj z przeszłością w WARMII – Przemysław Koźlik i Mateusz Butkiewicz. Ostatni raz pokonaliśmy KS 4 listopada 2018 roku wygrywając na wyjeździe 2:1. W ubiegłym sezonie w jedynym rozegranym meczu w Michałowie wygrali gospodarze 2:1.

 

WARMIĘ czeka niezwykle trudna przeprawa. Zespół z Michałowa odniósł aż pięć zwycięstw z rzędu i jest faworytem sobotniego spotkania. Trener Zawadzki oprócz rehabilitujących się Filipa Chmielewskiego i Mateusza Tuzinowskiego powinien mieć do dyspozycji wszystkich pozostałych zawodników z kadry zespołu.

 

Zapraszamy Państwa na mecz, przypominając o konieczności przestrzegania zasad wprowadzonych dla bezpieczeństwa kibiców:

– Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez kibica ryzyka związanego z zagrożeniami COVID-19.

– Służby porządkowe przy wejściu na stadion będą dokonywały pomiaru temperatury osób wchodzących na mecz.

– Obowiązkowe dla wszystkich kibiców jest używanie maseczek zakrywających usta i nos. Wejście i przemieszczanie się po terenie stadionu bez maseczki będzie niemożliwe. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich kibiców, Klub odmówi zgody na wejście na mecz osobie, która nie zakryje ust i nosa.

– Każdy kibic wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.
– Prosimy o stosowanie się do komunikatów spikera.

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony