Inauguracja Roku Kulturalnego - 10 X 2020

Grajewskie Centrum Kultury zaprasza na INAUGURACJĘ ROKU KULTURALNEGO 2020/2021, która odbędzie się 10 października 2020 roku o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej GCK.

INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO.jpg

Serdecznie zapraszamy na INAUGURACJĘ ROKU KULTURALNEGO 2020/2021, która odbędzie się 10 października 2020 roku o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej GCK.

Podczas inauguracji wystąpi zespół "NIVEL", który mieliśmy przyjemność poznać w ubiegłym roku przy okazji cyklu spotkań "Przy kawie i muzyce".

N I V E L - to czwórka przyjaciół, która postanowiła kiedyś (rok 2010), że założy zespół muzyczny, który będzie inny niż wszystkie. Okres wspólnego tworzenia muzyki trwa już blisko 10 lat, i z powodzeniem owocuje coraz częstszymi koncertami. Ich muzyka cechuje się własną interpretacją tradycyjnych pieśni różnych krajów, chętnie sięgają do ludowej muzyki z Argentyny, Francji, Macedonii, Brazylii. W dużym stopniu czerpią inspiracje z dorobku wielkich kompozytorów i wirtuozów światowej sławy, takich jak Astor Piazzolla, Richard Galliano, Chick Corea, Pat Metheny czy Miles Davis

Skład:

Jacek Dzwonowski - skrzypce

Tomasz Grzyb – akordeon

Stanisław Sroka – gitara

Mateusz Gremlowski – bas

facebook.com/zespolnivel

GCK


Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony