Szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych - 'Witkac, pandemia i rezultaty"

4 listopada 2020r. w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych odbędzie się szkolenie poświęcone programowi do składania wniosków "Witkac"

szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych 4 XI.jpg

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie Grajewa na szkolenie "Witkac, pandemia i rezultaty", które odbędzie się 4 listopada w godz. 17.00 - 20.00 w centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Wojska Polskiego 61 b (budynek w "parku z czołgami). 

W programie:

Podczas szkolenia o tym do czego służy platforma Witkac, dlaczego niektóre przyciski pojawiają się nagle, co zrobić gdy nie ma opcji sprawozdanie. Jak pracować nad jednym wnioskiem wspólnie i dlaczego zarządzanie to nie działanie. Porozmawiamy też o tym, jak projektować działania w czasie pandemii, co wpisać we wniosku, jak zadbać o realizację rezultatów i ich monitoring. Jak dokumentować spotkanie online i sesja innych pytań i wątpliwości. 

Prowadząca:

Agnieszka Ostapowicz - z wykształcenia prawnik administratywista, doradca i trener w ogólnopolskich programach edukacyjnych dot. współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi, pracownik Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych. 

 

Tomasz Dudziński

Operator COP:

Towarzystwo Przyjaciół 9-go Pułku Strzelców Konnych

ul. Ełcka 30, 19-200 Grajewo

tel. 608 056 808

e-mail: 9psk@interia.pl

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony