WARMIA - HETMAN w sobotę o 15:00

W sobotę 19 września o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA podejmie HETMANA Białystok w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo podlaskiej IV ligi. To miał być drugi mecz pomiędzy tymi zespołami w tym tygodniu. Jednak ten pucharowy, zaplanowany na środę nie doszedł do skutku.

Ilustracja do artykułu hetman.jpg

Działacze klubu z Białegostoku podjęli decyzję o rezygnacji z wyjazdu do Grajewa ze względu na kłopoty kadrowe (problemy ze zwolnieniem z pracy zawodników). W tej sytuacji Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o przyznaniu walkowera dla WARMII i to nasz Klub awansował do kolejnej rundy rozgrywek.

 

Sobotni mecz ligowy się odbędzie i nie zapowiada się na łatwy dla naszego zespołu. HETMAN po ośmiu rozegranych meczach ma zdobyte 16 punktów. W tym sezonie przegrał tylko dwa mecze i potrafił urwać punkty prowadzącej w tabeli WISSIE Szczuczyn. W ostatniej kolejce podopieczni Mirosława Mojsiuszko rozgromili CRESOVIĘ Siemiatycze 6:1 a aż 4 gole w tym meczu strzelił dla HETMANA Szymon Leszek. W składzie zespołu z Białegostoku próżno szukać znanych nazwisk, ale ambitni i waleczni piłkarze są w stanie urwać punkty każdemu zespołowi w tej lidze. W poprzednim sezonie w jedynym rozegranym meczu WARMIA pokonała HETMANA w Grajewie 3:1 zdobywając zwycięskie dwa gole w ostatnich minutach meczu.

 

W naszym składzie może w sobotę brakować Filipa Święcińskiego, który jest przeziębiony. Pozostali piłkarze powinni być do dyspozycji trenera Leszka Zawadzkiego.

 

Zapraszamy Państwa na mecz.

Informujemy, że ze względu na rozpoczęty remont ulicy Piłsudskiego wjazd na stadion dla uprawnionych osób (posiadaczy kart VIP, przedstawicieli mediów itp.) będzie możliwy wyłącznie przez bramę od ul. Partyzantów. Wejście na stadion dla pozostałych osób będzie otwarte tak jak zwykle od ul. Piłsudskiego. Kasa biletowa czynna od godziny 14:00.

Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad wprowadzonych dla bezpieczeństwa kibiców:

– Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez kibica ryzyka związanego z zagrożeniami COVID-19.

– Służby porządkowe przy wejściu na stadion będą dokonywały pomiaru temperatury osób wchodzących na mecz.

– Obowiązkowe dla wszystkich kibiców jest używanie maseczek zakrywających usta i nos. Wejście i przemieszczanie się po terenie stadionu bez maseczki będzie niemożliwe. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich kibiców, Klub odmówi zgody na wejście na mecz osobie, która nie zakryje ust i nosa.

– Każdy kibic wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.

– Prosimy o stosowanie się do komunikatów spikera.

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.pl

http://facebook.com/warmia

http://www.youtube.com/c/KSWARMIAGrajewo

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony