Sylwester w Grajewie na sportowo

W Sylwestra w Parku Wolności w Grajewie przy ul. Strażackiej odbędzie się XVII Integracyjny Bieg Świąteczno – Noworoczny pod Patronatem burmistrza miasta. Impreza rozpocznie się ok. godziny 9.45 wspólnym śpiewaniem kolęd.

marat_logo.jpg

W Sylwestra w Parku Wolności w Grajewie przy ul. Strażackiej odbędzie się XVII Integracyjny Bieg Świąteczno – Noworoczny pod Patronatem burmistrza miasta. To będzie dobra okazja na sportowo zakończyć mijający 2023 rok. Dla uczestników przygotowano dystanse od 150 do ok. 3000 m.

     Impreza rozpocznie się ok. godziny 9.45 wspólnym śpiewaniem kolęd. Następnie odbędą się biegi dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Dla najmłodszych przygotowano kilka dystansów od 150m do 750 m. Po biegach dziecięcych odbędzie się bieg integracyjny dla wszystkich chętnych po parkowych alejkach. Na zakończenie wystartują osoby od 16 roku życia i mają do pokonania ok. 3 000 m. W tym biegu można zejść z trasy po zaliczeniu dwóch okrążeń Parku. Będzie też marsz Nordick Wolking.

    Dla wszystkich przygotowano okolicznościowe medale, słodycze, gorącą herbatę i ciepły posiłek. Mile widziane są przebrania sylwestrowe uczestników. Najlepsze otrzymają specjalne wyróżnienia.

    Organizatorami Biegu są: Centrum Organizacji Pozarządowych w Grajewie, Klub Sportowy Maratonka, MOSiR i Grajewskie Centrum Kultury, a współorganizatorzy: Miasto Grajewo, Hufiec Biebrzański ZHP im. 9 PSK, Towarzystwo Przyjaciół 9 PSK, OSP Grajewo, PUK.

    Po imprezie w  MOSiR – ze odbędzie się spotkanie członków KS Maratonka i uczestników biegu.

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony