Prelekcja podróżnicza w Muzeum Mleka - Spotkanie z Michałem Szczęśniakiem

Muzeum Mleka w Grajewie, oddział Grajewskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Michałem Szczęśniakiem autorem książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach”.

Spotkanie z podróżnikiem Michałem Szczęśniakiem.jpg

12 listopada 2022 r. godz. 11:00

(ul. Konstytucji 3 Maja 36)

 

Michał opowie o Ameryce Południowej, w której spędził 3 lata. Jak sam mówi, pozamykał wszystkie sprawy w Polsce, sprzedał forda focusa i kupił bilet w jedną stronę.  Zabierając ze sobą najcenniejszą walutę świata – czas. Odrzucił tradycyjny sposób podróżowania z przewodnikiem w ręku i postanowił zaufać przeznaczeniu. Na samym początku wyprawy popsuł mu się telefon, co spowodowało odcięcie od świata. Poczuł się wolny od zobowiązań, bez połączenia z siecią, zdany tylko na siebie. Wtedy zaczął używać wewnętrznego GPS-A i kierować się najlepszą nawigacją na świecie, czyli własną intuicją.

 

Fragment książki:

„W podróży intuicyjnej najłatwiej zrozumieć kim się jest naprawdę. Dzieją się rzeczy, które mają się wydarzyć, a nie te, które są zaplanowane. Podążając tą ścieżką, człowiek odkrywa siebie, a to według mnie największy sens podróżowania”

 

Zapraszamy do podróży intuicyjnej. W trakcie spotkania będzie można zakupić książkę z autografem.

 

Wstęp wolny!

 

GCK

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony