Prezentacje Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewa `2018

W dniach 17 i 18 listopada w sali widowiskowej GCK odbyły się XXX Prezentacje Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewa `2018 w kategoriach Teatr - Muzyka - Taniec. Wydarzenie poprowadziła instruktor ds. teatru Grajewskiego Centrum Kultury pani Joanna Chorosińska.

Ilustracja do artykułu konkurs.jpg

Pierwszego dnia zaprezentowały się zespoły teatralne: "MASKARADA" z przedstawieniem "Kopciuszek w nowej odsłonie"  ze SP nr 2 w Grajewie, "CIEŃ" ze spektaklem "Eliksir starości" z GCK Grajewo, "MASKA" w scence kabaretowej "Odmieniec" ze SP nr 1 w Grajewie, "MIRAGE" z przedstawieniem "Co ja tutaj robię?" z GCK Grajewo, grupa teatralna "TEATR PO GODZINACH" z komedią"Czekając na kochanki" z GCK Grajewo, kabaret "KLAPA"  ze skeczami: "U lekarza", "Rozmowa telefoniczna" reprezentujący Klub Seniora w Grajewie oraz zespół teatralny "REBELLION" ze spektaklem "JOHANNA" z GCK Grajewo. Wszystkie spektakle były interesujące, dotykały tematów współczesnego człowieka, ukazywały wady, groteskę, skłaniały do refleksji, szczerze bawiły. Uczestnicy prezentowali wysoki poziom artystyczny.

Każdy zespół teatralny uhonorowany został dyplomem oraz pamiątkową statuetką. Drugi dzień upłynął przy dźwiękach muzyki. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili: ZPiT"Grajewianie" - grupa A z tańcami: walczyk, krakowiak i mazur z GCK Grajewo - choreograf Wojciech Chylewski, zespół "STEP BY STEP" z GCK Grajewo - choreograf Marcin Wasilewski, Maya Zyskowska z piosenką Natalii Kukulskiej "Dłoń" ze stowarzyszenia "PARTITA" - instruktor Monika Soroko, zespół wokalny "Muzyczna ósemka" z utworem "Sercem patrz" ze SP nr 4 w Grajewie - instruktor Anna Maleszewska, zespół"Break - fix" z GCK Grajewo - choreograf Marcin Wasilewski,pary tańca latynoamerykańskiego z GCK Grajewo w choreografii Karoliny Poniatowicz i Dariusza Jabłońskiego, Anna Cybula z GCK Grajewo - choreograf Marcin Wasilewski, Daria Gilejko z piosenką "Człowieczy los" Anny German, Julia Sendrowska z "Piosenką księżycową" ze SP nr 4 w Grajewie -instruktor Lidia Brzozowska, zespół "Taneczna pasja zumbowa" prowad zony przez Olgę Fiodorowicz, pary tańca towarzyskiego w stylu standardowym z GCK Grajewo w choreografii Karoliny Poniatowicz i Dariusza Jabłońskiego, zespół"Tacy Sami" z piosenkami "Żółta łódź podwodna" z repertuaru The Beatles oraz "Jedna noc" z repertuaru formacji Akcent a także chór "Jesienne kwiaty" z utworami:"Serce w plecaku", "Daleka droga", "Wesoła emerytka" z Klubu Seniora w Grajewie - instruktor Dariusz Brzostowski.

Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki. Serdecznie gratulujemy, a Państwu dziękujemy za przybycie i  wspólne spędzenie czasu.

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony