WARMIA - HETMAN (sobota 16:00)

Plakat meczowy Warmia Grajewo - Hetman Białystok.jpg

Niespodziewaną pauzę w miniony weekend mieli nasi piłkarze. Ze względu na zimową aurę w części naszego województwa Podlaski Związek Piłki Nożnej zdecydował o odwołaniu ligowych rozgrywek zaplanowanych na sobotę i niedzielę od IV ligi aż do rozgrywek Żaków. Tym samym WARMIĘ ominął mecz z OLIMPIĄ w Zambrowie, który będzie rozegrany w czerwcu.

 

Kolejne ligowe spotkanie grajewianie zagrają już w najbliższą sobotę. O godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego nasza drużyna podejmie HETMANA Białystok. Ekipa trenera Mirosława Mojsiuszko ostatnio boryka się z problemami i właściwie niemal do startu rundy wiosennej pod znakiem zapytania stał udział tego zespołu w rozgrywkach IV ligi. Trener białostockiej drużyny przed rozpoczęciem tego sezonu stracił praktycznie wszystkich zawodników z kadry HETMANA z ubiegłorocznych rozgrywek, w których zespół zajął niezłe ósme miejsce. Po 18 kolejkach bieżącego sezonu HETMAN zajmuje ostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem zaledwie 2 punktów.  Wiosną „hetmańscy” przegrali w Kolnie 0:3 z ORŁEM, później niespodziewanie zremisowali 1:1 u siebie ze SPARTĄ 1951 Szepietowo i w ostatniej kolejce znowu 0:3 ulegli MOSP Białystok. W składzie białostockiego zespołu jest nasz wychowanek Albert Staniszewski, który studiuje w Białymstoku i został przez nasz Klub wypożyczony do HETMANA na rundę wiosenną.

 

Jesienią w Białymstoku wygrała WARMIA 5:1. W sobotę nasz zespół z pewnością będzie faworytem, ale mimo wszystko nie wolno lekceważyć rywala.

 

Trener Leszek Zawadzki nie będzie mógł skorzystać w meczu z HETMANEM z kontuzjowanego Mateusza Tuzinowskiego i pauzującego za żółte kartki Filipa Chmielewskiego. 

 

Serdecznie zapraszamy na sobotni mecz – początek o godzinie 16:00. Ceny biletów: 8 zł – bilet normalny i 4 zł – bilet ulgowy. Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny. Kasa biletowa będzie czynna w sobotę od godziny 15:00.

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.pl

http://facebook.com/warmia

http://www.youtube.com/c/KSWARMIAGrajewo

 

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony