Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Mleka

Muzeum Mleka w Grajewie, oddział Grajewskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza 17 września na spotkanie autorskie z Wojciechem Koronkiewiczem autorem książki „Z Matką Boską na rowerze. Podróż do cudownych obrazów, ikon i świętych źródeł Podlasia”

Plakat EDD 2022.jpg

Muzeum Mleka w Grajewie, oddział Grajewskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza 17 września na spotkanie autorskie z Wojciechem Koronkiewiczem autorem książki „Z Matką Boską na rowerze. Podróż do cudownych obrazów, ikon i świętych źródeł Podlasia” w ramach 30. Edycji Europejskich Dni Dziedzictwa – „Połączeni Dziedzictwem”.

Wybierz się razem z nami w podróż po magicznych  zakątkach Podlasia, którego znakiem rozpoznawczym jest jego wielokulturowość oraz duchowość wynikająca z  połączenia kultur Wschodu i Zachodu.

 

W programie:

11:00 – 12:30 Spotkanie autorskie z Wojciechem Koronkiewiczem autorem książki „Z Matką Boską na rowerze. Podróż do cudownych obrazów, ikon i świętych źródeł Podlasia”, który opowie nam o swojej rowerowej podróży duchowymi szlakami Podlasia.

12:30 – 13:30 Warsztat dla dzieci „Podlaskie Ikony”.*

 

*Obowiązują zapisy pod nr tel. 86 262 10 67

CTM-MM

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony