GrajEwo Jazz Festiwal

Najbardziej energetyczny Jazz Festiwal w Polsce GRAJEWO 25 sierpnia 2022 Hotel & Restauracja BALTON, ul. Wojska Polskiego 69

Pronko3.jpg

„GrajEwo Jazz Festiwal”

– Najbardziej energetyczny Jazz Festiwal w Polsce

 

GRAJEWO 25 sierpnia 2022

Hotel & Restauracja BALTON, ul. Wojska Polskiego 69

 

W dniu 25 sierpnia 2021 r. już po raz drugi odbędzie się „GrajEwo Jazz Festiwal” - Najbardziej energetycznego jazz festiwalu w Polsce. Wydarzenie o wyjątkowym charakterze, tworzone w partnerstwie publiczno-prywatnym przez ludzi z pasją, którzy nie boją się realizować swoich marzeń.

 

Będzie to możliwe dzięki współpracy organizatorów:

  • Miasto Grajewo
  • Grajewskie Centrum Kultury
  • Restauracja BALTON

oraz partnerów strategicznych:

  • Mazowiecki Klaster ICT (Krajowy Klaster Kluczowy)
  • Klaster Energetyczne Grajewo

 

W bieżącym roku artystkami, które uświetnią ten wyjątkowy festiwal będą: DOROTA MIŚKIEWICZ z towarzystwem Marka Napiórkowskiego, BEATA PRZYBYTEK wraz ze swoim zespołem oraz wybitna wokalistka jazzowa KRYSTYNA PROŃKO ze swoim trio.

 

Pierwsza edycja „GrajEwo Jazz Festiwal” odbyła się w restauracji „Balton” dnia 26 sierpnia 2021 roku i zgromadziła miłośników jazzu nie tylko z Grajewa, ale również innych miast Polski. W nawiązaniu do nazwy miasta oraz legendy z tym związanej, na festiwalu gościliśmy artystki o imieniu Ewa. Przybyli goście, którzy wypełnili salę po brzegi, mogli rozkoszować się koncertami w wykonaniu IZY EWY ZAJĄC i EWY URYGI ze swoimi zespołami. Gościem specjalnym festiwalu była ikona polskiego jazzu EWA BEM. Wieczór poprowadziła Anna Popek – dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

 

Wydarzenie to pokazało, jak ważna jest współpraca międzysektorowa, która może zaowocować wydarzeniami o randze ogólnopolskiej. Dzięki temu wydarzeniu Grajewo stało się ważnym miejscem na jazzowej mapie Polski – promującym miasto Grajewo i wszystkich partnerów zaangażowanych w jego organizację. Warto znaleźć się w tym wyjątkowym towarzystwie byśmy wspólnie mogli „Wyzwalać energię ludzi”.

 

Bilety:

https://biletyna.pl/koncert/GrajEwo-Jazz-Festiwal/Grajewo

 

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony