Festyn SamoRządowe Przygody z Nauką

Festyn "SamoRządowe Przygody z Nauką" odbędzie się w najbliższy piątek, 10 września, w godz. 13.00 - 17.00 na terenie boiska przy Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie.

Festyn Samorządowe przygody z nauką - plakat.jpg

Już w najbliższy piątek, 10 września, zapraszamy wszystkich mieszkańców na SamoRządowe Przygody z Nauką. Festyn odbędzie się na terenie boiska przy Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie od godz. 13.00 do godz. 17.00.

W programie:

- edukacyjne warsztaty

- pokazy i eksperymenty

- pokaz musztry wojskowej i ratownictwa medycznego

- wykłady naukowe

- gry i zabawy

- występy zespołów i solistów

- konkursy edukacyjne

- oraz szereg innych atrakcji

Organizatorem festynu jest Miasto Grajewo, Łomżyńskie Forum Samorządowe, Wyższa Szkoła Agrobiznesu oraz Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie przy wsparciu z Ministerstwa Edukacji i Nauki.

W organizację włączyli się: Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, Medicus Grajewo, Instytut Zdrowia i Urody ESTETICON, Zakrem SP. Z O.O., Radio Nadzieja, Grajewskie Centrum Kultury, Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka, Klub Seniora z Grajewa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Rajgród, Grupa Ratownicza NADZIEJA, Apteka Arnika, ZS "Strzelec" OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo, Komenda Powiatowa Policji w Grajewie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

Zapraszamy Mieszkańców Grajewa do wspólnej nauki przez zabawę!

 

 

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony