Konkurs kulinarny „… sposób na NALEŚNIKA”

Muzeum Mleka serdecznie zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym „… sposób na NALEŚNIKA” pod patronatem Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmujemy do dnia 12 października 2021 r.

konkurs kulinarny plakat szkoly.JPG

Muzeum Mleka serdecznie zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym „… sposób na NALEŚNIKA” pod patronatem Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie.

Konkurs skierowany jest do osób od 16 roku życia, zamieszkałych na terenie powiatu grajewskiego.  Każdy z uczestników będzie miał za zadanie przygotować naleśnik według własnego pomysłu, do którego przyrządzenia wykorzysta mleko bądź produkty mleczne. Danie konkursowe należy dostarczyć 23 października 2021 r. do Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, ul. Konstytucji 3 Maja 36, 19-200 Grajewo, I piętro, na godz. 13:00.  Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmujemy do dnia 12 października 2021 r.

To nie koniec niespodzianek dla uczestników naszego konkursu oraz mieszkańców powiatu  grajewskiego! Przewodniczącym jury będzie Pan Jakub Kuroń, który po części konkursowej o godz. 15:00 poprowadzi prelekcję kulinarną związaną z tematyką wydarzenia.

Więcej informacji na stronie CTM-MM: www.muzeummleka.pl, stronie GCK: www.gckgrajewo.pl oraz profilu facebookowym Muzeum Mleka.

Zapraszamy!

CTM-MM

Nadchodzące wydarzenia

Powrót na początek strony