Grajewski teren jednym z szesnastu najlepszych w Polsce

1grunt na medal1 (3).jpg

 

Teren zgłoszony do X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal” 2023 zajął I miejsce w województwie podlaskim. Jest również jednym z szesnastu najlepszych w całej Polsce. Zwycięski grunt to działka położona w dzielnicy przemysłowej przy ul. Inwestycyjnej o pow. 3,6129 ha granicząca z terenami obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i statuetek odbyło się dziś wieczorem (4 października) podczas Gali PAIH Forum Biznesu w Biznes Klubie na PGE Narodowym w Warszawie. Grajewo reprezentował Dariusz Latarowski Burmistrz Grajewa wraz z Martą Borkowską Naczelnikiem Wydziału Nieruchomości i Planowania Przestrzennego oraz Iwoną Poniatowską Głównym Specjalistą w Wydziale Nieruchomości i Planowania Przestrzennego.

Konkurs „Grunt na medal” organizowany jest przez Polską Agencję Informacji i Handlu. Jego celem jest promocja terenów kompleksowo przygotowanych pod inwestycje produkcyjne, dzięki której samorządy będą mogły skutecznie pozyskiwać inwestorów.

 

Aktualności

Powrót na początek strony