Pływalnia Miejska wznawia działalność

Ilustracja do artykułu IMG_0143.JPG

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie informuje, że od dnia 16 września 2020 roku Pływalnia miejska wznawia działalność.

Obiekt dostosowano do wymagań obowiązującego reżimu sanitarnego. Dzisiaj mamy niecki basenowe napełnione wodą, spełniającą wymogi ustawowe. Pływalnia jest bezpieczna dla użytkowników i pracowników. Wdrożono procedury, które sprowadzają się do tego, aby przy zachowaniu dystansu społecznego, dezynfekcji rąk oraz pomiarowi temperatury ciała, umożliwić bezpieczne warunki korzystania z atrakcji obiektu.

Wszystkich chętnych zapraszamy 7 dni w tygodniu w godz. 06.00 – 22.00 poniedziałek - piątek, 10.00 – 22.00 sobota i niedziela. Obiekt posiada sześciotorowy basen sportowy o wymiarach 25 x 12 metrów, wannę jacuzzi  i basen rekreacyjny przystosowanego do gier i zabaw dla dzieci oraz rekreacji oraz rehabilitacji. W strefie SPA znajdują się: trzy sauny: fińska (inaczej zwana sauną suchą), parowa, oraz na podczerwień (sauna infrared). Sauny  otwarte są od poniedziałku do piątku od godz. 15:00, natomiast w sobotę i niedzielę od godz. 12:30. Grota solna jest czynna w godzinach pracy pływalni. Pływalnia przystosowana jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Na terenie pływalni ( poza halą basenową ) obowiązuje nakaz używania maseczek ochronnych.

 

Aktualności

Powrót na początek strony