WARMIA - ORZEŁ

Po pauzie spowodowanej przełożeniem meczu z PROMIENIEM Mońki do gry wracają piłkarze WARMII. W sobotę o 14:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego nasz zespół podejmie ORŁA Kolno. Ze względu na obowiązujące rządowe obostrzenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 mecz odbędzie się bez publiczności. Bramy obiektu będą zamknięte dla kibiców i nie będzie można obejrzeć spotkania z terenu stadionu.

 

ORZEŁ wiosną rozegrał dwa mecze ligowe. W pierwszym przegrał na wyjeździe z MOSP Białystok 2:3 (dwie bramki Karola Domurata) a w drugim bezbramkowo zremisował w Kolnie z CRESOVIĄ Siemiatycze. W tym meczu trenera Piwko zastąpił na ławce trenerskiej ORŁA Sławomir Stanisławski. W spotkaniu z WARMIĄ to właśnie ten szkoleniowiec poprowadzi zespół z Kolna a jest to efekt ukarania Ireneusza Piwko czerwoną kartką. Po rozegraniu 18 meczów ORZEŁ zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. W dolnej strefie tabeli jest ogromny tłok i nasz sobotni rywal ma tylko 2 punkty przewagi nad ostatnią SPARTĄ Augustów. Kolnianie urwali już nam w tym sezonie punkty – w sierpniowym meczu rundy jesiennej ORZEŁ zremisował z WARMIĄ 1:1. W sobotę też z całą pewnością nie będzie łatwo, bo zespół z Kolna na mecze z WARMIĄ jest zawsze bardzo zmotywowany.

 

W naszym zespole pojawiły się problemy zdrowotne – dłuższa pauza w treningach czeka Pawła Sypytkowskiego i Marcina Mikuckiego. Po rundzie jesiennej liczyliśmy na powrót ich obu do formy wiosną i grę w podstawowym składzie, niestety stało się inaczej. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Zawadzkiego.

 

Relację tekstową z meczu przeprowadzimy w sobotę od 14:00 na stronie https://kswarmiagrajewo.pl/event/3029/

 

Planujemy także transmisję video z meczu na naszym profilu Facebook’owym https://www.facebook.com/Warmia  Serdecznie zapraszamy!

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.pl

http://facebook.com/warmia

http://www.youtube.com/c/KSWARMIAGrajewo

Aktualności

Powrót na początek strony