Rozbudowa drogi krajowej nr 65 na odcinku granica województwa – DK61 w Grajewie

DK nr 65 granica województwa.JPG

Burmistrz Miasta Grajewo Dariusz Latarowski przekazuje do zapoznania nowy projekt pn.”Rozbudowa drogi krajowej nr 65 na odcinku granica województwa - DK61 w Grajewie" przygotowany na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych Oddział w Białymstoku przez firmę ROBIMART Sp. z o.o. z Pruszkowa. Projekt uwzględnia tylko niektóre zgłoszone na początku tego roku uwagi Burmistrza, radnych Miasta Grajewo oraz mieszkańców.

Przypomnijmy – 4 lutego 2022 roku, Burmistrz Dariusz Latarowski zorganizował spotkanie w czasie którego przedstawiono wspomnianą dokumentację projektową rozbudowy ul. Ełckiej wraz z przebudową głównego skrzyżowania, przygotowaną na zlecenie GDDKiA Oddział w Białymstoku. Uczestnicy spotkania zapoznali się z dokumentacją oraz zostali poproszeni o składanie swoich wniosków i uwag do projektu. Uwagi te zostały spisane i przekazane do białostockiej GDDKiA (zob. załączony protokół ze spotkania z dnia 04.02.2022).

W odpowiedzi na uwagi zgłoszone przez Burmistrza Miasta Grajewo otrzymaliśmy nowy projekt. Możecie się Państwo z nim zapoznać pod adresem:

https://www.grajewo.pl/pl/konsultacje/projekt-rozbudowy-drogi-krajowej-nr-65-z-czerwca-2022/

 

Aktualności

Powrót na początek strony