Noc Bibliotek ph. „Absurd nie czytać!” za nami!

Noc Bibliotek fot.1.jpg

28 października w Oddziale dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie - w ramach 9. Nocy Bibliotek- odbyło się halloweenowe party, w którym udział wzięli nasi najmłodsi czytelnicy.

Noc Bibliotek to wydarzenie, którego ideą jest promowanie bibliotek jako miejsc spotkań z kulturą, przyjaznych i otwartych dla lokalnej społeczności. Od wielu lat zachęcamy dzieci do uczestnictwa w warsztatach plastycznych, spotkaniach z pisarzami, seansach filmowych i czytelniczych, aby zachęcić młodych mieszkańców Grajewa do korzystania z oferty naszej instytucji.

W tym roku Noc Bibliotek przybrała halloweenowy charakter. Dzieci zaskoczyły nas pomysłowością w doborze „strasznego” przebrania i swoją fantazją podczas warsztatów plastycznych, kiedy wykonywały oryginalne rekwizyty na Halloween.

Na koniec naszego spotkania odbył się pokaz filmu pt. „Moja mama gorylica” oraz poczęstunek dla uczestników.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za tak duże zainteresowanie sobotnią imprezą oraz chęć uczestnictwa w proponowanych przez nas wydarzeniach. Kolejna Noc Bibliotek za rok! Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!

Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie

Aktualności

Powrót na początek strony