Znany YouTuber odwiedził Grajewo

budda1.jpg

W poniedziałek 3 lipca na treningu naszych piłkarzy odwiedził znany Youtuber „Budda” (www.youtube.com/@BuddaTV @BuddaTV na Youtube i @budda.7 na Instagramie)

 

Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów wizyty z przedstawicielami naszego Klubu, „Budda” wraz ze swoją ekipą  w poniedziałkowy wieczór zawitał na boisko treningowe przy ul. Wojska Polskiego, gdzie w ramach roztrenowania po sezonie swój trening odbywali piłkarze WARMII. Cała akcja utrzymana była do końca w ścisłej tajemnicy i o przyjeździe „Buddy” wiedziało tylko kilka osób. Youtuber przebrał się w bramkarski strój i przystąpił do zabawy z ogromnie zaskoczonymi jego wizytą piłkarzami naszego Klubu, którzy wykonywali rzuty karne na mniejszą niż standardowa bramkę, w której stanął – mający za sobą bramkarską przeszłość w klubach z Małopolski – Kamil Labudda. Zadanie było niełatwe, bo w bramce wielkości 5 x 2 metrów stanął mierzący 190 cm wzrostu „Budda”. Każdy strzał był wyceniany na pieniądze i po długo trwającej serii rzutów karnych, wykonywanych z 9 metrów Youtuber zostawił w Klubie dokładnie 198 tysięcy złotych! Podarowane pieniądze zasiliły budżet WARMII przed sezonem, w którym nasz Klub będzie obchodził wspaniały jubileusz stulecia a akcja zainaugurowała nasze działania z okazji tego wydarzenia.

 

Jesteśmy niezwykle dumni, że @budda7 wybrał właśnie nasz Klub i bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie naszej działalności!

 

Kamil otrzymał od zarządu Klubu koszulkę meczową WARMII, w której zapozował do grupowego zdjęcia z naszymi piłkarzami. Zaprosiliśmy go też na obchodzony w przyszłym roku jubileusz 100-lecia i jest duża szansa, że zawita on ponownie do naszego miasta!

 

Film z akcji youtubera został opublikowany w sobotę 15 lipca i w krótkim czasie osiągnął zawrotną liczbę 1 300 000 wyświetleń. Jest numerem jeden na karcie „Na czasie” tego portalu! Można obejrzeć go tu: https://youtu.be/DlpVkdscIHU

 

24-letni Kamil Labudda koncentruje swoją działalność wokół branży motoryzacyjnej. Jego kanał w serwisie YouTube ma 1,2 miliona subskrybentów a publikowane tam filmy cieszą się ogromną popularnością. Niedawno „Budda” w specjalnie zorganizowanej loterii, oddał widzowi wartego ponad 1,3 miliona złotych Nissana GTR. Wielu internautów od dawna zna go doskonale, ale na początku lipca zrobiło się o nim głośno na jeszcze szerszą skalę. Podczas charytatywnego objazdu po Polsce #1milionTour, „Budda” wsławił się hojnym prezentem dla jednego z domów dziecka na Podkarpaciu, darmowym tankowaniem dla setek kierowców na jednej ze stacji benzynowych w Rzeszowie a także wsparciem schroniska dla psów w Wojtyszkach (woj. Łodzkie).

 

 

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.pl

http://facebook.com/warmia

http://www.youtube.com/c/KSWARMIAGrajewo

Aktualności

Powrót na początek strony