Maseczka dla każdego!

Ilustracja do artykułu Herb_Grajewa (1).jpg

 

Szanowni Państwo !

W niedzielę, 26 kwietnia, zakończyliśmy akcję #MaseczkaDlaSeniora60+. Nie oznacza to, że miasto zaprzestaje dystrybucji bezpłatnych maseczek ochronnych. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich grajewian rozpoczynamy drugi etap akcji pod hasłem #MaseczkaDlaKażdego!

Zasady pozostają bez zmian. Aby otrzymać od miasta bezpłatnie maseczkę ochronną wystarczy wysłać e-maila na adres sekretariat@um.grajewo.pl. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Dane te są niezbędne by doręczyć maseczki do Państwa skrzynek pocztowych, wówczas nie będziecie musieli wychodzić z mieszkań i domów.

Państwa dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu dystrybucji maseczek ochronnych. Wysłanie e-maila jest dobrowolne i oznacza ono zgodę osoby wysyłającej na przetwarzanie jej danych osobowych. Przed udostępnieniem danych osobowych drogą elektroniczną (e-mail) prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych zamieszczoną poniżej.

Maseczki ochronne szyją w ramach wolontariatu pracownicy miejskich jednostek podległych pod samorząd naszego miasta. Miasto przekazało niezbędne materiały (materiał, gumki, nici). Z tego miejsca serdecznie dziękuję za zaangażowanie w akcję pracownikom: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 4, Przedszkola Miejskiego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 2, Przedszkola Miejskiego nr 4, Przedszkola Miejskiego nr 6 oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ten trudny dla wszystkich czas epidemii, to sprawdzian z naszej odpowiedzialności i solidarności. Pomagajmy sobie wzajemnie.

Ilość bezpłatnych maseczek ochronnych jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Telefon kontaktowy do sekretariatu Urzędu Miasta: 86 273 0802.

                                             Dariusz Latarowski

                                              Burmistrz Miasta Grajewo

 

Aktualności

Powrót na początek strony