Spotkania Burmistrza z mieszkańcami cieszą się dużym zainteresowaniem

spotkanie bumistrza tężnia 27.09 (12).JPG

 

Cykl spotkań Burmistrza Dariusza Latarowskiego z mieszkańcami cieszy się dużym zainteresowaniem. W dzisiejszym, zorganizowanym przy tężni solankowej w Parku Solidarności, udział wzięło blisko 40 grajewian.

Udział w spotkaniu plenerowym z Burmistrzem to doskonała okazja do zadawania pytań czy zdobycia informacji bezpośrednio od włodarza. Tak też było i dziś. Zgromadzonych przy tężni interesowało co dzieje się aktualnie i jakie są plany inwestycyjne w mieście w tym m.in. budowa jednostki wojskowej. Podczas spotkania tradycyjnie nie zabrakło apeli mieszkańców. Grajewianie zwrócili uwagę m.in.: na problem spalania śmieci w domowych piecach, zastawiania bram wjazdowych i parkowania aut na chodnikach przy ul. Konstytucji 3 Maja czy nieporządku na skwerach zieleni na os. Broniewskiego. Zgromadzeni mieszkańcy sąsiadujących z Parkiem Solidarności domów i bloków apelowali o rozwiązanie problemu z hałaśliwymi wronami, które zanieczyszczają odchodami okolicę, a także likwidację domków dla bezdomnych kotów. Po raz kolejny wrócił też temat oznaczeń miejsc parkingowych przy Przedszkolu Miejskim Nr 2.

Kolejne spotkanie plenerowe odbędzie się w przyszłym tygodniu. 6 października (piątek) Dariusz Latarowski zaprasza o godz. 16.30 na parking pomiędzy os. Centrum a kościołem pw. Trójcy Przenajświętszej (obok placu zabaw).

 

Aktualności

Powrót na początek strony