Pasje grajewian i nie tylko…

Zapraszamy do obejrzenia wystawy wirtualnej „PASJE GRAJEWIAN I NIE TYLKO…” zorganizowanej w ramach Międzyszkolnego Projektu Edukacyjnego „Łączy nas Patron – Henryk Sienkiewicz”.

Pasją pisarza – Noblisty była gra w szachy, stąd w marcu 2021 r. nasi młodzi szachiści wzięli udział w Turnieju Szachowym Szkół Sienkiewiczowskich pod patronatem Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Chcieliśmy poznać również pasje innych uczniów z zaprzyjaźnionych szkół oraz ich najbliższych (rodziców, dziadków, cioć, wujków, znajomych itp.) – stąd zrodził się pomysł przygotowania wystawy z nadesłanych zdjęć prezentujących hobby, prywatne kolekcje i prace artystyczne. Esencją pasji jest zawsze fakt zaangażowania energii w taką czynność, którą robimy dla samej przyjemności jej robienia, z wewnętrznej chęci i potrzeby. Czujemy się zaszczyceni, że podzieliliście się Państwo z nami swoimi zbiorami oraz tym, co Was motywuje, sprawia radość, przyjemność, „karmi duszę, ciało, umysł”, poszerza horyzonty i stwarza nowe możliwości.

WARTO ŻYĆ Z PASJĄ! WARTO JĄ ODKRYWAĆ!

Każdy z nas ma swoje pasje, tylko niekiedy postrzegamy je za błahe i nieistotne. Dla poszukujących proponujemy wraz z Pracownikami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie wypożyczenie literatury hobbystycznej, bowiem pasje to obok talentów niezwykle istotny obszar, który ma ogromne znaczenie dla jakości naszego życia.

Zapraszamy

Koordynatorki projektu: Halina Muryjas-Rząsa, Lilla Pietrzykowska, Urszula Krystyna Bołonkowska, Sabina Łempicka przy współpracy z Samorządem Uczniowskim

Link do galerii:

http://sp4.grajewo.com/pasje-grajewian-i-nie-tylko/

SP 4 Grajewo   

Aktualności

Powrót na początek strony