Mieszkańcy zgłaszali swoje uwagi i dzielili się spostrzeżeniami

Spotkanie konopska sadowa 14 (10).JPG

 Utrzymanie porządku na ul. Piłsudskiego, plany inwestycyjne na os. M. Konopnickiej to tylko jedne z wielu tematów poruszanych podczas dzisiejszego spotkania Burmistrza z mieszkańcami.

Udział w spotkaniach plenerowych to doskonała okazja do dialogu z Burmistrzem. Każdy mieszkaniec może osobiście uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania, porozmawiać o inwestycjach czy przyszłości Grajewa. Dziś, 14 września, oprócz tematów dotyczących całego miasta np. dworzec PKP czy budowa bezkolizyjnych przejazdów kolejowych zgromadzonych interesowała przyszłość ich osiedla. Mieszkańcy zgłaszali swoje uwagi i dzielili się spostrzeżeniami m.in. wyrazili swoje zaniepokojenie pojemnikami na odzież przy ul. Lawendowej oraz drzew przy ul. Rolnej, które ograniczają widoczność kierowcom. Obecni zwrócili uwagę m.in. na problem parkowania aut na chodnikach przed posesjami zamiast na posesji. Włodarz informował również o tym, jakie inwestycje są planowane na osiedlu m.in. budowa brakującej sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Grajewianie podkreślili także, że doceniają działania Burmistrza.

Na kolejne spotkania Dariusz Latarowski zaprasza już w przyszłym tygodniu. Pierwsze odbędzie się w poniedziałek, 18 września, o godz. 17.00 na skrzyżowaniu ulic: 11 listopada i Wierzbowej, a kolejne w piątek, 22 września, na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Rzemieślniczej.

 

Aktualności

Powrót na początek strony