Koncert “Cudownych Rodziców mam...” pozostał już tylko wspomnieniem

Ilustracja do artykułu 119976984_760190504773542_5830507463985992354_n.jpg

20 września w sali widowiskowej GCK odbył się koncert “Cudownych Rodziców mam...” zorganizowany przez stowarzyszenia: KULTURA NIEZALEŻNA i PARTITA przy współorganizacji Grajewskiego Centrum Kultury.

Ten wyjątkowy wieczór dedykowany był wszystkim rodzicom zgromadzonym na sali, zwłaszcza Mamom i Ojcom występujących solistek.Swoje muzyczne życzenia rodzicom złożyły wspaniałe wokalistki, które pracują pod kierunkiem Moniki Soroko w stowarzyszeniu Partita: Anna i Maria Czapskie, Zofia Stankiewicz, Zuzanna Komor, Zuzanna Komosińska oraz Amelia Jaśkowska. Nie zabrakło ciepłych słów płynących od władz samorządowych w osobach: p. Haliny Muryjas-Rząsy Przewodniczącej RM oraz p. Wiesława Dembińskiego Wiceprzewodniczącego RM Grajewo, którzy wręczyli występującym solistkom kosz słodkości.

Kłaniamy się Państwu nisko dziękując za Waszą obecność. Serdeczne podziękowania za owocną współpracę i pomoc kierujemy do dyrektora p. Tomasza Dudzińskiego oraz pracowników Grajewskiego Centrum Kultury. Dziękujemy również p. Andrzejowi Wieszczyckiemu z grupy fb “Grajewo dawniej i dziś” za świetne fotografie.

Zapraszamy na kolejne koncerty już niebawem...

GCK

Aktualności

Powrót na początek strony