WORD Białystok: Szybka ulga dla kierowców w czasie epidemii

Rośnie liczba zakażeń COVID-19, a Twoja liczba punktów karnych niebezpiecznie zbliża się do dopuszczalnego limitu? Wybierasz się w wakacyjną podróż lub wróciłeś właśnie z dłuższej wyprawy i twoja liczba „oczek" niebezpiecznie zbliżyła się do 24? WORD Białystok ma niezawodny sposób, jak szybko zmniejszyć liczbę punktów karnych oraz... nerwów z nimi związanych! W sierpniu możesz to zrobić nawet z dnia na dzień i bez ryzyka kontaktu z koronawirusem. 
W szkoleniu można brać udział bez konieczności przyjeżdżania do Białegostoku; co więcej – w ogóle bez wychodzenia z domu! WORD Białystok organizuje od sierpnia specjalne dodatkowe wakacyjne szkolenia redukujące liczbę punktów karnych. Oferta dotyczy kierowców nie tylko ze stolicy Podlasia, ale dosłownie z całej Polski, ponieważ kursy organizowane są w formie on-line.
Aby wziąć udział w jednym z nich, wystarczy tylko komputer z dostępem do sieci oraz kamerą i mikrofonem. Wszystkie wcześniejsze formalności (zgłoszenie, opłata) załatwisz szybko przez internet. Jedynie zaświadczenie o ukończeniu kursu – i redukcji sześciu punktów karnych – jest papierowe. WORD Białystok przesyła je pocztą bezpośrednio do właściwego starostwa. Są jeszcze wolne miejsca na sierpniowe kursy, choć nie ma co zwlekać ze zgłoszeniem na ostatnią chwilę!
Setki kierowców, którzy od wiosny wzięli już udział w różnych internetowych kursach organizowanych przez WORD Białystok, bardzo chwalą tę formę szkoleń, zwłaszcza związaną z tym oszczędność czasu i pieniędzy. Teraz masz szansę się o tym przekonać, a przy okazji zmniejszyć poziom swojego wakacyjnego stresu. Bo przecież o to właśnie chodzi, prawda?
Informacje i zapisy: https://word.bialystok.pl/szkolenia/punkty-karne/, szkolenia@word.bialystok.pl, tel. 85 743 26 27, 601 948 303, 695 035 551
WORD Białystok

Aktualności

Powrót na początek strony