Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w związku z remontem ulic Mickiewicza i Nowickiego

Mickiewicza przed remontem.JPG
Już w najbliższy poniedziałek, 19 lutego, rozpoczyna się remont ulic Mickiewicza i Nowickiego. W związku z pracami prosimy mieszkańców bloków i domów sąsiadujących z tymi ulicami o wyrozumiałość i śledzenie bieżącej sytuacji, ponieważ zostanie zmieniona organizacja ruchu w obszarze tych ulic i mogą pojawiać się problemy z zaparkowaniem samochodów.

Informacja z projektu czasowej organizacji ruchu


ul. A. Mickiewicza
Ruch drogowy odbywać się będzie przy ruchu jednokierunkowym z ograniczeniem prędkości do 30 km/h. Wprowadzono również zakaz zatrzymywania się na długości ul. A. Mickiewicza po stronie prawej. W każdej chwili umożliwiony będzie ruch w dwóch kierunkach dla służb miejskich, Pogotowia, Straży Pożarnej, Policji oraz dojazd mieszkańców do posesji.

ul. dr T. Nowickiego
Ruch drogowy odbywać się będzie przy ruchu jednokierunkowym z ograniczeniem prędkości do 30 km/h. Wprowadzono również zakaz zatrzymywania się na długości ul. dr T. Nowickiego po stronie lewej. W każdej chwili umożliwiony będzie ruch w dwóch kierunkach dla służb miejskich, Pogotowia, Straży Pożarnej, Policji oraz dojazd mieszkańców do posesji.

Podczas prowadzenia robót nie przewiduje się sterowania ruchem przy pomocy sygnalizacji świetlnej. W przypadku powstania utrudnień kierowanie ruchem będzie odbywać się ręcznie.

Aktualności

Powrót na początek strony