Koniec przygotowań - CZAS NA LIGĘ!

20210227_230109-2048x1786.jpg

Nasi piłkarze zakończyli cykl gier kontrolnych, zaplanowanych na okres przygotowawczy przed startem rundy wiosennej rozgrywek KEEZA IV Ligi Podlaskiej. Co działo się w Klubie od ostatniego raportu opublikowanego 21 lutego?

 

ZMIANY W KADRZE

Na dziś pewne jest, że do kadry naszego zespołu dołączą: Tomasz Dzierzgowski (jesienią ŁKS 1926 Łomża), Piotr Chyliński (jesienią POJEZIERZE Prostki) i Łukasz Domurat (powrót do treningów). W środę sfinalizowany też został transfer Kacpra Koniecko z MAZURA Ełk.

Nasz Klub podjął współpracę z klubem podlaskiej Ligi Okręgowej JASION Jasionówka i w barwach tego zespołu w rundzie wiosennej wystąpi aż pięciu zawodników związanych dotąd z WARMIĄ: bramkarz Dariusz Bieńkowski, oraz zawodnicy z pola: Dominik Kukliński, Damian Węgrzyn, Albert Staniszewski i Mateusz Marczykowski. Trenerem zespołu z Jasionówki, którego wciąż czynnym zawodnikiem jest … nasz trener Leszek Zawadzki) będzie w rundzie wiosennej Kamil Randzio, który oczywiście nadal będzie piłkarzem naszego zespołu. Skąd taki pomysł? Z inicjatywą wyszedł trener Zawadzki a Zarząd Klubu podjął temat uznając, że zawodnikom potrzebna jest gra i regularne występy w lidze. Zanim jesienią do A Klasy zostaną zgłoszone nasze rezerwy, piłkarzom (którzy mają trochę dalej do podstawowego składu) przyda się doświadczenie meczowe, które nabędą w Lidze Okręgowej. Cały czas będą oni brali udział w treningach naszego zespołu, choć formalnie zostaną wypożyczeni do JASIONA. Do innego klubu Ligi Okręgowej – KS Grabówka najprawdopodobniej zostanie wypożyczony Jakub Drozdowski, który uczy się w Białymstoku. Paweł Górski przenosi się do POJEZIERZA Prostki. Jak już wcześniej informowaliśmy nasz Klub opuścili też Adam Nowik (przeniósł się do ZNICZA Biała Piska) i Janusz Stankiewicz.

Więcej na: https://kswarmiagrajewo.pl/2021/03/10/koniec-przygotowan-czas-na-lige/

Autor: Janusz Szumowski

Aktualności

Powrót na początek strony