MORSY zakończenie sezonu

MORSY zakończenie sezonu7.jpg

2 kwietnia br. w Boguszach morsy z Grajewa i okolic zakończyły sezon na zimne kąpiele. Morsy  Szych Grajewo dziękują za wspólny sezon morsowy 2021/22!

Wiosna już za progiem i przyszedł czas symbolicznie zakończyć wspólne zimne kąpiele :( W sobotę pogoda nas nie rozpieszczała, ale morsom nie straszne jest zimno, mimo wiatru i fal kąpiel była jak zawsze udana. Nawet ekstremalne warunki pogodowe nie przeszkodziły wejść do wody ponad 40 morsom, a wśród nich osoby początkujące, a także te z 30-letnim stażem :)

W trakcie imprezy prowadziliśmy zbiórkę charytatywną - pomoc dla walczącej Ukrainy. Zebrane środki czystości przekażemy do grajewskiego MOPS-u.

W imieniu Morsów Szych Grajewo składamy serdeczne podziękowania:

Burmistrzowi Miasta Grajewo, Dariuszowi Latarowskiemu, za zaufanie i objęcie naszego stowarzyszenia patronatem;
MOPS Grajewo, za pomoc oraz wsparcie;
Mazurskiemu Ośrodkowi Szych Bogusze - Państwu Karwowskim, za to, że możemy korzystać z kąpieliska oraz terenu zielonego ośrodka, a także szatni; również menedżer Agnieszce, za pomoc w organizacji;
Intermarche, w szczególności Pawłowi Czerwińskiemu, za życzliwość i okazaną nam pomoc;
Piekarni Konopki, za świeże pieczywo i ciasto, za to, że zawsze możemy na Was liczyć;
P. Adamowi Dziejma, który uwiecznił to zakończenie fotorelacją, będzie co wspominać;
Alicji, Prezes Ełckiego Klubu Morsów “Arktyka”, za poprowadzenie rozgrzewki;
D.J. Jackowi, za profesjonalizm oraz stworzenie miłej atmosfery.

Dziękujemy wszystkim morsom, którzy przybyli do nas, m.in. z Łomży, Ełku, Zambrowa, czy Orzysza, a także wszystkim wolnym morsom oraz mieszkańcom Grajewa! Jesteśmy wdzięczni naszym foczkom za przygotowanie poczęstunku oraz Ewelinie za pyszną grochówkę!

Podziękowania całej grupie za zaangażowanie, pomysły, kreatywność, za to że jesteście i wspólnie możemy budować nowy wizerunek. Wyczekujemy następnego sezonu, oby był jeszcze lepszy od poprzednich. W okresie letnim także będziemy aktywni sportowo i otwarci na różne inicjatywy miasta Grajewo oraz innych działających tu stowarzyszeń i grup.

Z morsowymi pozdrowieniami - aby do zimy!

Aktualności

Powrót na początek strony