Kolejny sukces Nikodema ze Szkoły Podstawowej nr 4

Nikodem Ciskowski SP 4.jpg

Nikodem Ciskowski w październiku wziął udział w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”, który został ogłoszony przez Muzeum w Bielsku Podlaskim, Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, Fundację Mater oraz Dekanat Bielski.

Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów XX Dnia Papieskiego oraz Roku Świętego Jana Pawła II ogłoszonego przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Głównym celem tego konkursu było pogłębienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o życiu, działalności, twórczości i osobowości papieża Jana Pawła II oraz odwołanie się do nieprzemijających wartości i idei tkwiących w życiu i działalności Jana Pawła II.
Nikodem chętnie bierze udział w konkursach plastycznych. Odniósł już wiele sukcesów. Tym razem również Jego praca została nagrodzona. Od Organizatorów otrzymał wiele nagród rzeczowych, ale najbardziej ucieszył się z albumu, w którym została opublikowana Jego praca wraz z pracami innych uczestników.
Wraz z katechetami gratulujemy Nikodemowi, zachęcamy do udziału w innych konkursach i życzymy dalszych sukcesów.


SP 4 Grajewo

Aktualności

Powrót na początek strony