Burmistrz dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniach. Zaangażowanie w sprawy miasta jest bardzo ważne.

spotkanie ul. Kościelna 18 (4).JPG

Dziś, 18 października, odbyło się kolejne spotkanie plenerowe Burmistrza z mieszkańcami. Tym razem włodarz odwiedził ul. Kościelną. Podczas rozmów poruszonych zostało wiele spraw istotnych nie tylko dla mieszkańców tego osiedla, ale i całego miasta.

Zgromadzonych interesowały m.in. plany budowy jednostki wojskowej, przebudowa ul. Ełckiej, przebudowa przejazdu kolejowego, koncepcja zagospodarowania terenów zielonych na os. Jana Pawła II w tym teren byłej strzelnicy. Poruszono także problem braku kanalizacji na ul. Piłsudskiego. Ponadto mieszkańcy ul. Kościelnej zaapelowali też o montaż lustra na łuku drogi.

Dzisiejszą wizytą na ul. Kościelnej Burmistrz Dariusz Latarowski zakończył cykl spotkań plenerowych z mieszkańcami Grajewa w tym roku. W ciągu dwóch miesięcy włodarz zorganizował łącznie dwanaście spotkań podczas których informował o tym, co dzieje się w mieście w tym o zrealizowanych, realizowanych i planowanych inwestycjach. Ponadto Burmistrz wysłuchał licznych apeli i sugestii, a także odpowiedział na dziesiątki nurtujących pytań dotyczących zagadnień ważnych dla lokalnej społeczności.

- Spotkania z mieszkańcami miały na celu lepsze poznanie ich potrzeb oraz rozwiązanie lokalnych problemów. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli nich udział. Zaangażowanie w sprawy miasta jest bardzo ważne. Wszystkie zgłoszone postulaty czy propozycje zostały spisane – podsumował Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta Grajewo.

Zakończenie cyklu nie oznacza zaprzestania spotkań Burmistrza z mieszkańcami.

-Jeżeli będzie taka potrzeba to będą one organizowane – dodaje włodarz.

Aktualności

Powrót na początek strony