Warmia dla Szpitala!

Ilustracja do artykułu 1.jpg

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw zapytaniom o możliwość zakupu najnowszej, okazjonalnej koszulki meczowej WARMII Grajewo wraz z naszym partnerem technicznym firmą KEEZA udostępniamy ją do sprzedaży!
Stwarzamy taką możliwość nie z byle powodu. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji znaleźliśmy się jako społeczeństwo. Uzyskaliśmy bardzo atrakcyjną cenę na uszycie koszulki, dzięki czemu cały zysk, co do złotówki przekażemy na zakup najbardziej potrzebnych materiałów dla grajewskiego szpitala im. W. Ginela, aby personel medyczny mógł nadal dzielnie walczyć o nasze zdrowie w walce z koronawirusem! Na rękawku koszulki dodaliśmy logo szpitala oraz hasztag #razemdlaszpitala.

Podpisując list partnerski z Burmistrzem Miasta Grajewo panem Dariuszem Latarowskim dołączyliśmy do tegorocznych obchodów 480-lecia nadania praw miejskich dla Grajewa wydając taką właśnie koszulkę. Teraz umożliwiamy Wam jej nabycie pragnąc wspomóc jak najmocniej Szpital Ogólny im. Dr Witolda Ginela w Grajewie.

Koszt limitowanej koszulki - cegiełki to minimum 99 zł (wyższe wpłaty mile widziane).
W tej cenie macie Państwo wybór swojego ulubionego numeru i pozostawienie napisu na plecach WARMIA GRAJEWO, bądź nadruk w tym miejscu swojego nazwiska, imienia czy pseudonimu.

Zapisy możliwe są na trzy sposoby:
- wiadomością prywatną na nasz profil http://facebook.com/warmia
- wiadomością e-mail na adres: klub@kswarmiagrajewo.pl

- telefonicznie pod numerem: +48 501 601 580.

Prosimy o jak najszybsze zapisy oraz szybkie wpłaty na konto, tak abyśmy mogli przekazać cały dochód na zakup maseczek oraz innego potrzebnego osprzętu dla personelu medycznego w możliwie krótkim czasie.

Odbiór osobisty koszulek tylko pod warunkiem uspokojenia się obecnej sytuacji, wcześniej możliwa wysyłka na terenie kraju (+10 zł), za granicę koszt ustalimy indywidualnie.

Mamy nadzieję, że zjednoczymy się w tym ciężkim dla wszystkich czasie i zmobilizujemy do szlachetnego gestu!

Pozdrawiamy,
Piłkarska Rodzina WARMII Grajewo

#razemdlaszpitala #zostańwdomu #trenujsam

 

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.pl

http://facebook.com/warmia

http://www.youtube.com/c/KSWARMIAGrajewo

Aktualności

Powrót na początek strony