Medale w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zapasach

Zawodnicy sekcji zapasów MOSiR Grajewo w ciągu ostatnich dwóch tygodni uczestniczyli w turniejach rangi Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w zapasach. Dla tej kategorii wiekowej są to najważniejsze zawody w roku na tym etapie szkolenia i liczone są do punktacji współzawodnictwa dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W zawodach tych udział brali zawodnicy z roczników 2009-2011 z województw: kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego.
Najlepiej na zapaśniczych matach zaprezentował się Dawid Gontarski, który wywalczył dwa medale. Złoty medal zdobył w Osielsku, natomiast brązowy padł jego łupem w Radomiu. Drugi brązowy medal w Radomiu zdobył Rafał Cybula.

Pozostali zawodnicy uplasowali się poza podium ale zdobyte doświadczenie  na pewno zaprocentuje dobrymi wynikami w przyszłości.