Zmiana terminu Biegu Wilka

logo Bieg Wilka 2021.jpg

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19 pojawiła się nadzieja, że po raz XXII odbędzie się Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Tradycyjnie odbywał się w drugą sobotę maja. Tym razem, ze względu na obowiązujące obostrzenia epidemiczne, Wilcze Bieganie odbędzie się 3 lipca.

Impreza ta  wpisała się  w życie nie tylko naszego miasta. Mimo że mamy trochę czasu, to już trwają intensywne prace organizacyjne, bo przygotowywano się na dzień 8 maja. Ale trwają dalej, bo wszyscy chcą powrócić na biegowe trasy.

Na czele Komitetu Organizacyjnego stoi Dariusz Latarowski - Burmistrz Grajewa. Tradycyjnie Patronat Honorowy sprawuje Marszałek Województwa Podlaskiego – Artur Kosicki oraz Starosta Grajewski i Burmistrz Miasta Grajewo.

W tym roku, w związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi pandemii, odbędzie się tylko Bieg Główny na dystansie ok. 10 000 m z udziałem zawodniczek i zawodników w wieku powyżej 16 lat. Po raz kolejny będzie też marsz Nordic Walking. Ze względu na reżim sanitarny nie będzie biegów dla dzieci i młodzieży, a rywalizacja ze względów na bezpieczeństwo odbędzie się na terenie Klubu Hades. Tam przygotowano pętlę liczącą ok.2 km z wykorzystaniem m. in. ścieżki biegowej czy boiska. Część biegu przebiegać będzie ul. Konopki i Legionistów oraz fragmentem ul. Spokojnej.

Wszystkie informacje regulaminowe znajdują się na stronie www.maratonka.pl  Jak zwykle zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie www.elektronicznezapisy.pl Link znajduje się na stronie www.maratonka.pl .

    

KS Maratonka             

     

Aktualności

Powrót na początek strony